Jump to content

Wojtek-Krowa

Members
 • Content Count

  255
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Location
  Za górami i lasami

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Są ludzie ,którzy malują tymi farbami i nie narzekają. Najważniejsze to umieć je rozcieńczyć... Ale od siebie polecam gunziaki z serii c bądź h rozcieńczane mr.color thinnerem.
 2. Kiepskie malowanie ,w ogóle nie widać pre-shadingu
 3. Wygląda ok. A bobasek to nawet oczko puścił ;D
 4. nie obiecuję ale podeślij może mnie zainteresuje, zwłaszcza, ze już kombinuję jak to maskować To jutro wyślę bo za ciemno jest.
 5. Jeśli wybierzesz 2 to mogę podesłać ci zdjęcia jak pobrudził go mig jimenez.
 6. Najlepszy na świecie- Rozpuszczalnik uniwersalny
 7. Zaraz, zaraz.... Jak na drugi model jest fantastycznie! Czy mi się wydaje ,że gąsienice krzywo leżą?
 8. Jak miałem tyle lat nie miałem możliwości robić lepiej bo najlepsza dostępna dla mnie farba to była srebrzanka z enerdowskich modeli. Pozostałe farby musiałem mieszać sam z dostępnych farb do barwienia skór pod nazwą Wilbra i mieszać z talkiem, który kupiłem po poszukiwaniach w kilku sklepach. Nie było literatury, internetów itd. itp. Teraz jest wszystko i możliwości wiele - start bardzo łatwy. Kiedyś modelarstwo było bardzo popularne wśród młodzieży, ale nie było farb, modeli a jak już to jakieś plastyki i kozvody. Teraz modeli i farb jest w brud, ale zainteresowanych na wyczerpaniu..
 9. Jak miałem tyle lat nie miałem możliwości robić lepiej bo najlepsza dostępna dla mnie farba to była srebrzanka z enerdowskich modeli. Pozostałe farby musiałem mieszać sam z dostępnych farb do barwienia skór pod nazwą Wilbra i mieszać z talkiem, który kupiłem po poszukiwaniach w kilku sklepach. Nie było literatury, internetów itd. itp. Teraz jest wszystko i możliwości wiele - start bardzo łatwy. Kiedyś ludzie kombinowali z farbami nitro, a te niszczą plastik.
 10. Malowanie-lakier-kalki-Na kalki trochę lakieru-wash
 11. Czy mi się wydaje czy prawa gąsienica jest krzywa?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.