Jump to content

kolan

Members
 • Posts

  56
 • Joined

 • Last visited

Reputation

8 Neutral

About kolan

 • Birthday 09/21/1986

Personal Information

 • Location
  Warszawa
 • Occupation
  lekarz weterynarii

Recent Profile Visitors

861 profile views
 1. Najładniejszy model Miga jaki w życiu widziałem. Wszystko mi się podoba. Piękny jest. Gratuluje umiejętności
 2. Dobra są zdjęcia egzemplarza, na którym się wzorowałeś. Gdzie zdjęcia modelu?
 3. Przepraszam za nie ten poddział ale nie wiem gdzie zadać pytanie. Jeśli administrator uzna,że łamię regulamin to proszę skierować do utylizacji post i autora Czy ktoś z Was wie jaki kolor mają blackhawki naszych specjalsów? Niby mają cztery. czarny? Są gdzieś jakieś kalki żeby zamówić? Marzy mi się taki modelik
 4. Super ekstra świetny brak słów. Niesamowicie wygląda
 5. Bardzo ładny. Czy czerwone okręgi to kalka?
 6. Witam, czy ogłoszenie dalej aktualne? Zainteresowany jestem stojakiem do malowania. Pozdrawiam
 7. Właśnie kończę Academy. Nie ma praktycznie, żadnych problemów ze składalnością. Uważam, że zestaw jest naprawdę OK. Wyjdzie Ci z tego bardzo ładny model.
 8. no pewnie, że też zwiększa. Nie ma co też przesadzać anie w jedną (wszystko szkodzi- nic nie wolno lub carpe diem ) Przepraszam za offtop, jestem bardzo zainteresowany jak ten model wyjdzie bo postanowiłem przejść z 72 na 48. Na pierwszy ogień pójdzie F 16 ale ten chyba będzie drugi.
 9. ale ta szkodliwość substancji czy to żywicy czy papierosów jest wyrażana w szansie, że taka zmiana wystąpi. Jeśli absorbujemy pył do dróg oddechowych mamy zabezpieczenia jak np.: włosy w nosie czy ruch rzęskowy nabłonka oskrzeli i możliwość oczyszczenia (kaszel z wydzieliną). Część pyłu lub sybstancji z dymu papierowego może dostać się do przęcherzyków płucnych i je uszkadzać. Wtedy takie komórki ulegają apoptozie czyli ,,zaprogramowanemu samobójstwu komórkowego". Takich rzeczy dzieją się dziesiątki tysięcy razy. Czasem jednak coś się psuje przy tym zjawisku i dochodzi do nowotworzenia. Nie można powiedzieć , że ktoś kto piłuje na sucho żywicę na pewno dostanie raka, można natomiast stwierdzić, że zwiększa szansę na wystąpienie choroby nowotworowej płuc.
 10. Kolega ładniej maluje pędzlem niż ja aerografem..
 11. Witam, Panowie na czym trzymacie modele samolotów podczas malowania? Gdy trzymam model na słoiczkach z farbą często są one za niskie i model dotyka stołu. z góry dzięki za odpowiedź,
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.