Jump to content

united4ever

Members
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Warszawa
 1. Dziękuję. Co do Hurricane'a to ... O prosze, to teraz pozostaje mieć nadzieje na jakiś warsztat (ze szczególnym uwzględnieniem technik malarskich).
 2. Przepiękny model. W kolekcji koniecznie musi się znależć miejsce dla jakiegoś Hurricana. Ten nowy od Airfixa podobno ładny.
 3. Świetne. Zagłoba jakiej firmy?
 4. Masz może jakieś zdjęcia oryginału ?
 5. Super ! Szkoda tylko,że nie ma zadnego figuranta . Przydałby sie jakis żołnierz , spożywający posiłek po całym dniu walki na przykład.
 6. Witam Panowie, czy latał ktoś jeszcze oprócz Luftwaffe na Messerschmitt-cie Bf 109F-2 ? I czy jeśli tak to są jakieś kalkomanie dla tych samolotów w 1:48 ? Pozdrawiam Dawid
 7. http://allegro.pl/pojemnik-na-ciasto-tort-wym-31cm-x-14cm-i2304656631.html
 8. Dobrze zrobiłeś , że skasowałeś tego wcześniejszego posta ale i tak postaram się na niego odpowiedzieć . Jakim prawem sądzisz ludzi których nie znasz ? Skąd wiesz jakie mam wykształcenie ? Skąd wiesz co robie w UK i robiłem w PL ? Za co masz pretensje do tych co wyjechali z Polski ? Do czego pijesz pisząc , że Polaków traktuje się tak samo jak czarnych,żółtych,brązowych itd . ? Masz jakiś problem z ludzmi o innym kolorze skóry ? innych wyznaniach ? Naprawde uważasz się za lepszego ode mnie ( i tych których to widziałeś podobno jak się upokarzali za granicą ) bo mieszkasz w PL ?
 9. Na kolege to trzeba sobie zasłużyć . Garów nigdy nie myłem , ale nawet jak bym mył to nie ma to NIC do rzeczy , bo to praca jak każda inna . Piosenka kojarzy mi się z wiochą (nie mylić z wsią ) i nie zmienie tego . A promowanie kraju w ten sposób uważam za co najmniej kontrowensyjne . Miejsce zamieszkania , tak samo jak rodzaj wykonywanej pracy ma naprade niewiele wspólnego z gustem muzycznym (czy jak go tam zwał). I nie chodzi tu o kibicowanie , bo to chyba nie ulega wątpilwości jaki drużynie będe kibicował. Nawet jeśli coraz mniej Polaków w niej gra . I jeszcze raz Ci przypomne że n
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.