Jump to content

Tomek 23

Members
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Starachowice
 1. Witam. Patterson - Czy zdarzyło Ci się może popełnić model ciągnika MAZ-537 od Trumpka , czy masz może dopiero w planach?
 2. Witam. Czy ktoś z Was spotkał się z czymś o nazwie "Spackle"? Na tym forum: http://www.network54.com/Forum/110741/message/1360821260/Spanish+Panzer+1 modelarz użył tego do wypełnienia bruku wykonanego z korka, uzyskując bardzo fajny, realistyczny efekt... Opisał to jako "The filler is a lightweight water based filler for interior home use." Moje pytanie: Co to jest? Czy ktoś z Was kojarzy jakiś polski odpowiednik lub zamiennik?
 3. Witam. Czy ktoś podpowie czym różni się BRDM-2 early od wersji późniejszych? Jak miałby się ten model do tego używanego w WP?
 4. Dzięki, że podoba wam się to co zrobiłem - chociaż sama diorama została już "rozmontowana" :/ ...nie jestem z tego zadowolony, ale cóż, kompozycja strasznie się nie kleiła - malowanie a dokładnie cieniowanie figurek było dość toporne, drzewko zmizerniało...Ocalał schron i figurki, przy czym figurkę oficera pozbawiłem wczoraj farby. Może zrobię nową dioramę z tym schronem, lub odleję tradytor na dwa ckmy, bo 39r to piękny temat do modelowania i nie daje mi spokoju, mimo że ostatnio zacząłem budowę...T-90A Zvezdy Gdybym coś zmajstrował - wkleję fotki!
 5. A ile kosztuje? Bo pisałem maila do Tololoko i nie dostałem odpowiedzi...
 6. Kup se 4 od razu. 180zł ? To jest warte tyle co inne modele HB czyli 70-90zł Nie więcej.
 7. "Gwiazda" miła wyprodukować T-90A, a nie T-26 Cyferki im się pomyliły?
 8. Cześć. Gdzie kupiłeś te masterclubowe gąski? Jest jakiś polski dystrybutor
 9. Wspaniale wykorzystujesz to "co matka natura dała" . Do tego jeszcze ta tematyka - przemilczana przez modelarzy przeważnie. Super! Pozdrawiam ze Starachowic !
 10. Czacha dymi! Powinieneś ubiegać się o dofinansowanie z MEN-u
 11. Witam forumowiczów. Poszukuję wszelkich materiałów i informacji o produkcji modeli plastikowych. Interesuje mnie wszystko Począwszy od maszyn, firm, ludzi, do procesów produkcji (a szczególnie wytwarzania matryc i samych wyprasek) Jeżeli interesujecie się tym, posiadacie wiedzę lub doświadczenie z tym związane, albo ciekawe linki to dajcie znaka! Na zachętę film z fabryki Bandai - produkcja gundamów: Pozdrawiam - Tomek
 12. To wsiąść iść się doucz pisać i formułować myśli w naszym języku.
 13. Cześć. Poszukuję wszelakich materiałów o produkcji modeli plastikowych. Kiedyś widziałem na jakimś forum modelarskim linki opisujące budowę np. form, ale nie mogłem tego ponownie odszukać. Z góry dzięki!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.