Jump to content

PrzemoLPP

Members
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rewelacyjny! Te kalki Print Scale mają też arkusze ze sworlami? A koła to z blaszki Parta?
 2. Serdeczne podziękowanie dla organizatorów za wspaniałą atmosferę, gościnę, atrakcje (historyczne miejsce, wycieczka do mini-muzeum pamiątek lotniczych) i całokształt. Rewelacyjna impreza modelarska, niech żałują ci, którzy nie byli. Podziękowania dla spotkanych koleżanek i kolegów za pogaduchy o modelarstwie i nie tylko Podziękowania dla sędziów za zauważenie moich modeli. I specjalne podziękowanie dla Wojtka za super-towarzystwo w podróży i na miejscu.
 3. Wielkie gratulacje i podziękowania dla Kolegów z włocławskiej Iskry za organizację i przeprowadzenie w miłej atmosferze bardzo udanej imprezy w pięknych i gościnnych progach Starej Remizy. Tak trzymać i do zobaczenia w przyszłym październiku. W linku poniżej mój bardzo subiektywny wybór zdjęć. https://drive.google.com/open?id=145C36QN9lj__IRgY3R1F9jW0AMBfrbIw
 4. Podziękowania dla ekipy SPM za świetną organizacje kolejnego Paprykarza. W tym za fantastyczną imprezę w Harnasiu w sobotę. Spotkanym licznym Kolegom - za mile spędzony czas na ciekawych pogawędkach. Sędziom - za zauważenie moich modeli. To był bardzo fajny modelarski weekend!!!
 5. Nie wiem o co kruszycie tutaj kopie, w regulaminie jest PSTm ≤1/350 a PSTd ≥ 1/351. Celowo była utworzona "luka" między 350 a 351 aby nie było wątpliwości co do zazębień. Bo przecież modeli w skali pomiędzy 350 a 351 raczej nie ma. Mamy świadomość że znaki większości i mniejszości bywają często źle odczytywane przez ludzi lub wręcz mylone. Sam uległeś takiemu złudzeniu: najpierw twierdzisz że to co w regulaminie niby "zazębia się wzajemnie w przedziale zamkniętym" (co nie jest prawdą) a potem proponujesz rozwiązanie którego ostatecznie jesteś pewien że tak powinno być a które jest dokładnie takie jak jest w regulaminie czyli z luką ) Aby była luka powinno być tak: mniejsze od 1/351 i większe od 1/350. Kolega Ja ma rację. Ale na szczęście ja nie buduje modeli okrętów.
 6. Pięknie dziękuję Organizatorom za bardzo udaną imprezę. Wszystkim spotkanym Kolegom - za miłą atmosferę i pogaduchy do późnej nocy. I wreszcie Decydentom za docenienie moich modeli.
 7. Serdeczne podziękowania dla organizatorów za, jak zwykle, perfekcyjne przygotowanie super-imprezy modelarskiej. Wszystkim spotkanym Kolegom - za bardzo dobrą atmosferę i, jak zwykle, ciekawe pogawędki. Oczywiście nie mogę nie podziękować sędziom za ponowne zauważenie moich modeli. Ale to, w jaki sposób został oceniony mój Rumpler C.IV, sprawiło, że naprawdę nie mogę się otrząsnąć z wrażenia. Zwykłe stwierdzenie "jestem w szoku" to o wiele za mało, aby wyrazić moje odczucia. Powiem tyle - "mój" piąty Łask pozostanie niezapomnianym przeżyciem.
 8. Też to wczoraj miałem. Wygląda na błąd. A jeśli nie, to zarejestrowałem ten sam model dobre 5 razy... Koledzy, moglibyście to sprawdzić?
 9. Serdeczne podziękowania dla Organizatorów pięknej imprezy modelarskiej - przede wszystkim za podjęte wysiłki zmierzające do jak najwyższego poziomu zawodów o statuetkę Richthofena - zaproszenie Jose Marii Martineza Fernandeza, zaproszenie WNW jako sponsora, to wszystko przyniosło efekt w postaci wyjątkowego konkursu, w którym, mimo niezbyt wielkiej łącznej liczby modeli, udział zwykle niszowej grupy szmatopłatów był niespotykanie wysoki. Dla mnie - bomba. A możliwość osobistego poznania Gościa z Hiszpanii - bezcenne. Dziękuję wszystkim spotkanym Kolegom za jak zwykle miłe pogaduchy o modelarstwie i nie tylko. I wreszcie Sędziom za docenienie moich modeli - przyznaję, że szczególną radość sprawiło mi przyznane mi trzecie miejsce w sztandarowej świdnickiej rywalizacji o wspomnianą statuetkę Richthofena. Gratuluję wszystkim wyróżnionym, szczególnie gorąco, że przy przyjętej konwencji wyróżniania jedynie jendego modelu na kategorię zwycięstwo musi być bardzo cenne! Podsumowując - to był wspaniały modelarski weekend z ucztą dla oka w postaci tylu pięknych modeli szmatopłatów.
 10. Kolejne pytanko Zdaje się, że na początku sierpnia miała ruszyć rejestracja. Czy ja coś przegapiłem, czy jest opóźnienie?
 11. Mam pytanko, jak zgłosić model, który był już wyróżniony w Łasku, wyłącznie do konkursu 100 lat polskiego lotnictwa? Normalnie do jego kategorii z zaznaczeniem konkursu dodatkowego? Chodzi mi o to, żeby nie był brany do oceny w zwykłej kategorii.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.