Jump to content

Pitt35

Members
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

Personal Information

 • Location
  Puck

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pitt35

  CW-34 1/35

  Ale przyznaj się Jacku że jak by wydali P-15 to byś posklejał w ulubionych barwach
 2. Pitt35

  CW-34 1/35

  Świetny model i znów muszę pozazdrościć
 3. Pojazd chyba nieznany szerszemu gronu. A to prawdziwy rodzynek w Polsce . Na palcach jednej ręki można policzyć ile ich u nas było. Przepiękny model który chciałbym posiadać.
 4. Proponuję przeczytać dokładnie ten temat na tamtym forum. Tam kilka stron wcześniej jest podana historia odznaki i emblematów 7 ŁDD.
 5. Proponuję przeczytać dokładnie ten temat na tamtym forum. Tam kilka stron wcześniej jest podana historia odznaki i emblematów 7 ŁDD.
 6. Ta instrukcja ma spor błędów jeżeli chodzi o 7 ŁDD. Batalion saperów miał kolor brązowy. Nie mam pojęcia skąd wzięli znak 7 batalionu remontowego. Nic takiego nie miało miejsca. Złe przypisanie kolorów 4 i 34 PD. 4 pułk desantowy z Lęborka miał kolor niebieski, a 34 pułk desantowy ze Słupska popielaty. Znak Dowództwa Dywizji jest przypisany 29 batalionowi przeciwlotniczemu - była bateria. Nie wiem jak z innymi jednostkami czy tam są również błędy?
 7. Znak 7 ŁDD wzięty z sufitu. 29 bateria miała janoczerwone kotwice a nie niebieskie. Skrzynki były jak najbardziej na naszych.
 8. Teoretycznie powinny pasować numery z tego zestawu ale ich jeszcze nie mam i nie mogę i porównać czy będą do modelu pasować idealnie. Może ktoś z kolegów już je posiada i mógłby sprawdzić.
 9. Zrób z LWP. Od 1986 już była ta wersja w służbie w 11 DP i 20 DP na pewno. Niestety numerów jakie występowały nie pamiętam muszę poszukać. Zestaw Toro 35D68 do tego wystarczy.
 10. W tej wersji nie było beczki pomiędzy świecami. Beczkę pomiędzy świecami dodano dopiero w drugiej modernizacji czyli T-54AM, a w trzeciej nazwaną T-54AM-1 zlikwidowano świece i dano uchwyty na dwie beczki. A model wyszedł bardzo ładnie.
 11. Fajna ciekawostka z tymi leopardami mającymi te zamontowane prowizorycznie gumy. Skojarzyło mi się to z Jugosławią. Te gumy wyglądają jak ekrany przeciwkumulacyjne.
 12. Dużo pracy ale wyszło super
 13. Może chodzi o koła 6 lub 8 szprychowe? Wydaje mi się że na tym zdjęciu jest taki garb:
 14. Świetnie Ci idzie z tym modelem. Masz talent bo z takiego gniota robisz cudo . Czekam na dalsze postępy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.