Jump to content

Ferrfan

Members
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Coś wspaniałego! Czy mógłbyś coś dodać do zdjęcia dla zobrazowania skali?
 2. Że to niby taki chrabąszcz-niespodzianka w pudełku?
 3. No,no Krzysiu idziesz na całość! Kalki już masz? P.S. Figurka Edwina także bedzię?
 4. Ja także byłbym ciekaw warsztatu. Model bardzo ładny jednakże mam wątpliwości co do anteny na przednim zderzaku-czy nie zbyt gruba. Czy przednie reflektory malowałeś czy były w takim kolorze? A co do kurzu to tylko opony bym przyprószył lekko.
 5. Rewelacyjna praca! P.S.Możemy liczyć w niedalekiej przyszłości na dokończenie Gnome & Rhone?
 6. Protar swego czasu popełnił Jawę 500 DT-890 w skali 1:9. Poza tym gotowce Maisto w 1:18.
 7. Czy ten zestaw jest jeszcze gdzieś do dostania?
 8. Jaka skala Ciebie interesuje? W 1/87 i w 1/43 masz gotowce a w 1/24 to nie wiem czy takowy istnieje.
 9. A czy w Iraku Hummery nie jeżdziły? Kurcze człowieku!
 10. Ja bym nie ryzykował. Można spalić uzwojenie silnika wew. agregatu. Zabezpieczenie termiczne zabezbiecza silnik przed zatarciem podczas pracy agregatu zamontowanego w układzie chłodniczym czyli w warunkach wysokiego ciśnienia. Jeżeli przedstawiona przez Ciebie sytuacja ma miejsce podczas pracy kompresora bez obciążenia lub z niewielkim obciążeniem a silnik dość znacznie się nagrzewa może to oznaczać jego bliski koniec. Aha i jeszcze jedno: staraj się nie włączać kompresora na kilka sekund a potem po chwili go szybko wyłączać i znowu załączać. Wówczas również zadziała bezpiecznik termiczny. Takie działanie z pewnością działa na jego niekorzyść.
 11. Czy miał ktoś z Was styczność z zestawem Dragona w 1:144?
 12. Przy okazji podpytam: Woit,jakiego aero aktualnie używasz do modeli w skali 1:144? Jakiego szukać?
 13. Mnie również podoba się ten mały Gustaw (alias Friedrich). Biorąc pod uwagę zawartość zestawu efekt jest co najmniej zadowalajacy. Można też spróbować przeróbki świetnych modeli Takary,czy F-toys. Eduard wydał jakiś czas temu bodajże dwie wersje Bf 109 w 1:144 lecz coraz trudniej je zdobyć,podobnie jak Ju 87. Również interesuję się tą skalą lecz póki co jestem na etapie kolekcjonowania modeli A poniżej jazda bez trzymanki w tej podziałce,niewątpliwie: http://kampfgruppe144.blogspot.com/2009/12/1144-by-minime-flugzeugforumde.html
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.