Jump to content

tomcatsky

Members
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About tomcatsky

 • Birthday 11/14/1973

Personal Information

 • Location
  WARSZAWA
 • Interests
  Tomcaty, US Naval and US AirForce Aviation

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja nie napisałem, że konfiguracja nie występowała w ogóle na Tomcat-ie. Chodzi mi o konkretne malowanie vs okres użycia tej maszyny. US Navy nie miała kasy na ładowanie takich zestawów na samoloty (utrata phoenix-a przy np. awaryjnym zżucie uzbrojenia nie wchodziła w grę). Wersje też nie mają tu znaczenia: bo pokazana konfiguracja występowała w A,B i D . Moje uwagi raczej są w ramach podejścia do robienia modeli F-14, w tym wypadku zamawiający sobie zażyczył także nie mam pytań
 2. Super idzie. Zerknij na zdjęcia maszyny bo 100 w 2003 miała płytę wzmacniającą dookoła stopnia (schodka) RIO. (taki trapezik)
 3. Przepiękny Kocur. Super wykonanie Wymień antenę za owiewką, brakuje kilku lat aby taką dostał
 4. Sytuacja w przyrodzie występuje (a raczej występowała), także nie zawsze CAGi lub XO mają wypucowane maszyny. Jak jest rejs bojowy, to się trochę styrają Jest to co prawda galeria, ale mam uwagi do konfiguracji raczej - w tym okresie raczej taki przegląd pocisków nie występował. Tu config z Lantirnem, 1 x AIM-54, 1x AIM-9 i jakaś bomba byłby bardziej prawdopodobny Malunek przedni.
 5. Klapki i sloty (HLJ news) http://hlj.com/product/KSL48088/Air
 6. To jest tylko ORDER STOP. Jak ilość pudełek przez HLJ zostanie zaspokojona w kolejnej transzy, cena wróci do poprzedniej.
 7. Bic to 1976 także idealnie w końcówce
 8. Dokup inne kółeczka (Arma), te Fujimi są toporne szczególnie przód
 9. Mea Culpa, Fujimi-ka to VF-24 Renegates, w Furballu będzie F-14A 158621, VF-124, NAS Miramar, 1974, ew. Bicennteniale z Hasegawy, też Allegro czasem MA
 10. Fujimi robi modelik, który co jakiś czas pojawia się na Allegro . Ale jak masz Hasę, dokupić sobie Furball-a kalki (będzie chyba szybciej). Przepraszam to był VF-24 (Fujimi), a Ty potrzebujesz VF-124, ewentualnie sprostuj dane. Zawsze możesz pomalować tak -
 11. Koledzy wypisali wszystko ładnie. Moje wybory: Egzekwo: Hasegawa/HB na 1 miejscu; Fujimi/FineMolds miejsce 2 Dlaczego: Hasegawa - dostępność, fajny model (sporo zestawów z drugiej ręki i wznawianych) ale ma latka i forma już nie ta (uważać na starsze wypusty z liniami wypukłymi); HB - zacząłem robić, i szczerze nie ukrywam zadziwił mnie ten modelik, płetwy dolne na wlotach do modyfikacji, ale polecam Fujimi - fajne linie, ale wiele elementów robionych na bazie wersji wczesnych (a zestaw nie upgradowany) - koła do wymiany, płetwy dolne ustateczniające też do modyfikacji; FineMolds - tu nie ukrywam, linie super i generalnie model ciekawy i fajny, ale zawiodłem się na takim pełnym spektrum możliwości Firmy (opinia maniaka nie sugerować się) - MINUS CENA oraz dostępność. Jest jeszcze Revell/Academy ale nie podejmuję się wypowiedzi bo nie zaglądałem mocno do zawartości pudełek. Revell ma wznowienie w ramach F-14 D z VF-101 - linie wklęsłe, co do baboli modelu innych brak zdania.
 12. Przy dużych paczkach LM oferuje różne możliwości aby przyjaciół z UC nie spotkać
 13. Pisałem o promocjach które się pojawiają, tj. poczta surface za 2 $ (taką mają czasem promo) przy oczywiście zakupie powyżej 120 $, czyli jak się skrzyknie kilku to jest całkiem całkiem - do tego dodać jakieś inne obniżki (wypracowane) to da radę nawet do 260 pln zejść Na przykład mamy 10 % zniżki na sam model to daje 62,99 $ , zamawiamy dwie sztuki dla Kolegi bo promo na surface 2 $, wychodzi w sumie zaokrąglając 125 Dolków, wg. xe.curency mamy jakieś 521 pln + zakładam jakiś narzut na kartę 10 pln. to 531 PLN na dwóch = 256 PLN
 14. Poniżej 300 Pln można Tamkę kupić na LuckyModel, w miarę połączyć promocje poczta Surface 2$ + inne zniżki. Niedługo gwiazdka także jak ktoś może poczekać 2/3 miesiące to zawsze jakiś zysk w portfelu, bo i promo się pojawia.
 15. Przyglądam się zdjęciom z linka i fotce - i mam wrażenie że tail jest prawidłowy tzn. odpowiada fotce maszyny
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.