Jump to content

dragonis013

Members
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Interests
  Broń Pancerna 1:35 II WŚ
 1. Dziękuję za wyczerpującą podpowiedź. Jesteś "kopalnią wiedzy"!!
 2. Mariusz czym zapuszczałeś drewniany klocek, który dorabiałeś z prawdziwego drewna i dlaczego uchwyty do nożyc mają mieć kolor czerwono brązowy? Były z innego materiału niż drewno?
 3. Michał mam pytanko... Skąd wiadomo że te boczne ukośne osłony były przyspawane do nadbudówki?? Masz jakieś zdjęcia, które to potwierdzają? Poza tym malowanie mi się podoba. Czekam na dalszy etap prac:) Konrad
 4. Dziękuję za podpowiedź!! To powiem Ci że masz niezłe oko! hehe
 5. Mariusz jakiej średnicy drutu użyłeś do zrobienia przewodów do przednich reflektorów? Aber pisze że 0,3 mm??Wydaje mi się że u Ciebie jest większa średnica i zdecydowanie lepiej to wygląda.
 6. Super!! Bardzo mi się podoba malowanie! Jeśli można to poproszę o update odnośnie użytych farb i kolejności nakładania.
 7. Na wypraskach powinny być dwa rodzaje przedniej płyty. Wersja C/D miała inne zamki. Pokazane to jest na takiej małej karteczce dołączonej do modelu. Na tym etapie jednak chyba szkoda majstrować z takimi drobiazgami. Czekam niecierpliwie na efekt końcowy! Na pewno będzie na co popatrzeć!!3mam kciuki.
 8. Czy przypadkiem przednie wlazy inspekcyjne nie powinny miec innych zamkow?
 9. Jak osiągnąłeś taki efekt szkła pancernego w wieżyczce dowódcy?
 10. Czy małe elementy rozjaśniałaś za pomocą pędzla, czy aerografu??
 11. Nie wszystko jest ok bo ja buduje w skali 1:35. Dzięki. Mam nadzieję że niedługo ruszysz ze swoim stugiem. Na pewno będę obserwował!
 12. Czy mogę użyć tych z tego kompletu np. http://allegro.pl/friulmodel-atl-04-gasienice-do-panzeriii-iv-i2226826031.html ???
 13. Dumo mógłbyś mi podać nr zestawu gąsek?
 14. Dzięki. Z tego co szukałem to mają jak najbardziej tylko że w skali 1:48. Poszukam jeszcze raz... Mistrzu jakbyś miał jakieś zdjęcia, plany modelarskie na temat stuga to bardzo bym był wdzięczny za przesłanie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.