Jump to content

Szydercza Gała

Members
 • Content Count

  2,701
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Szydercza Gała

 1. Bardzo dobrze towarzyszu, od razu miło popatrzeć na takie marmurki. A Ty myślisz że minia od czołgUF różni się czyms od minii której uzywa się w stoczni?
 2. Faszyst jak sie patrzy jak chcesz to Ci krojca do fotek porzyczę
 3. Dobrze, walcz, paCZamy. Trza było sobie też Dragona jak Bartek sprawić, mają go i w 350 i w 700 Moze trzeba było dołączyc do naszego wesołego projektu?
 4. Pokład potrzebuje łosza, w tej chwili wyglada na kompletnie płaski, a na poprzednich fotkach widac że nie jest. Podwodna część kadłuba potrzebuje albo "faktury" albo dużej ilości syfu i glona.
 5. Nie wiem jak Ciebie, ale mnie ten model do niczego nie zachęcił ....
 6. No i od razu jest inna rozmowa prawda? Rzeczywiście wygląda dobrze. Co mnie się na oczy rzuciło to te wielkie dziury pod drabinki w rufowej nadbudówce. To średni pomysł. Reszta jest raczej impressive Może zrobią jakiś ciekawszy okręt.... jak na przykład ten Junyo z ostatniej fotki
 7. W takim wypadku celowość tego wątku wydaje mi się mocno problematyczną. To trochę jakbyś bandzie erotomanów mówił że rozkładówka w nowym Playboyu jest naprawdę fajna, ale musi im wystarczyć na to Twoje słowo Poza tym traktuj to co piszę z rozluźnionymi pośladkami ..... PS. w sumie link do tych wyprasek w zupełności by wystarczył, jeżeli rzeczywiście są w internetach.
 8. to czy kupił to mi akurat niskim kalafiorem lata, skoro jest już taki wONtek, to fajnie byłoby zobaczyć te cudeńka. Sam temat jako taki mnie nie interesuje, więc nie będę rył w internetach w ich poszukiwaniu.
 9. Nie chodzi o porównanie tylko o jakiekolwiek zdjęcia tych cudów co nam tu obiecujesz. Relacje radiowe może i sprawdzają się w sporcie, ale w modelarstwie już niekoniecznie
 10. Szmatexy sOM w dechę. Chyba muszę sobie kupić tOM ksionSZke
 11. Po prostu wzruszyła mnie Twoja roszczeniowa postawa: zrobiłem coś ( nie ważne że to gniot ) a tera bijcie pokłony Na zachodnich forach tak to rzeczywiście działa, PC nie pozwala napisać nic krytycznego, więc albo nie piszą wcale albo piszą bałwochwalcze peany czemuś co mogło być wykonane w 15 minut w przedszkolu. Jezeli chciałeś zrobić ten monitor jako porządny i zdetalowany model, to trzeba było odpuścić druk 3D i jechać od podstaw. Przy takiej rozdzielczości druku jest to zupełnie bezużyteczna i droga zabawka. Prawda jest niestety taka że aby mieć w domu drukarkę zdolna do wyprodukowania czegoś o sensownym poziomie detali, to trzeba być milionerem i dlatego tylko kilka firm oferuje takie wydruki. Stąd widzę tylko dwie drogi. Chcesz wejść w świat robienia pieniędzy na drukach 3D dla modelarzy, leć do banku po duzy kredyt. Jeżeli chcesz mieć sensowny model tego monitora, to siadaj do planów z stosem hipsu, klocem drewna czy czym tam się lubisz posługiwać i jedź od podstaw.
 12. Daj spokój, zrobiłeś gniota, a oczekujesz ... sam nie wiem czego, Orderu Orła Białego? Jeżeli to jest maks mozliwości tego typu druku, to nie ma on żadnego sensu, tak jak pisał Bartek, z arkusza hipsu i paru wykałaczek mozna osiągnąć lepszy efekt. W kwestii możliwości wydruków 3D proponowałbym zapoznanie się choćby z produktami NorthStarModels.
 13. Dołącz do mutsukowego projektu, naumiesz się jednego i drugiego
 14. Statki się nie śFiecOM A na poważnie to prawdziwe świecą się jak najbardziej, natomiast świecące modele są mocno passe moim skromnym zdaniem
 15. A co model nie ma oznaczeń pokładu lotniczego?? A co do mutsuki to ostatni gwizdek, zaraz się zacznie świąteczny pierdolec i zamówisz 1 grudnia , a dostaniesz 1 marca.... Blaszki to tylko z Chin dostaniesz pamiętaj .....
 16. Właśnie A co tam na tej kalce miałoby być? Numer taktyczny i nazwa? Proporce/ bandery? Świńska gazetka w 1/350?
 17. Blacharnia nie wywołuje u mnie nerwowości Spożywam bo lubię
 18. W tej jakości to nic jeszcze nie było O zasadę chodzi. Agincourta to może i nie było, za to hoodów, bismarcków, scharnhorstów, po kilka z każdego.
 19. ooo ten hasegawowy to kompletny 40 letni kupsztal jest, ale jak piszesz, tylko kadłub i kominy ..... To co robią też już było, ale to co robią się SPRZEDA i oczywiście dla nich to jest najważniejsze.
 20. Nie wiem co oni tych angoli tak lubią, to przeciez kompletnie bezpłciowy szmelc jest
 21. Tu nie mam zastrzeżeń, może weź te drabiny na "drewniano" zrób, będą łacniej wyglądać
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.