Jump to content

Szydercza Gała

Members
 • Content Count

  2,637
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Szydercza Gała

 1. Bardzo miło zobaczyc taką niespodziankę. Zawsze lubiłem ten okręt. Kadłub bardzo mi sie podoba ( może miejscami zbyt kontrastowy, ale fajny) , pokład startowy już mniej, szkoda że nie widać samolotów lepiej. Może jakieś zbliżenia? No i śruby.....zamień lewą wewnętrzną z prawą zewnętrzną i wtedy będzie gites Ogólnie pozytywnie, poprosze więcej zdjęć detali.
 2. Nie trzeba nic wycinać, po prostu nałóż nowe dno doku na stare, jak pisał Paweł. Spłyci się o jakieś 2-3mm.....i co z tego?
 3. Daj spokój, przecież w poprzednim projekcie nikt żadnych palm nie przydzielał, ani pierwszych, ani ostatnich. Chodzi o to żeby się naumieć, coś nowego popróbować, wzajemnie sie ponakręcać i mieć fun. Każdy Hunt wyszedł inny, każdy miał lepsze i gorsze elementy, nie ma się co spinać. Piszczałkę w takiej formie bym sobie podarował, czasem mniej to więcej.
 4. Daj mi maila na priv wyślę Ci jpga tylko pamiętaj drukuj w oryginalnym rozmiarze inaczej wyjdą Ci jakieś kobyły, jak coniektorym
 5. To temat raczej dla HopkaUF, oni robią późne. Jest do nich Gakken, nie wiem tylko czy wart jest grzechu... ostatecznie można zrobić zrzutkę i go poskanować dla partycypujących.... tak se tylko głośno myślę....
 6. Z tym nitowaniem to nowy koncept "w projekcie" ale w sumie czemu nie Te osłony na dziobie i rufie wykoś, jakby co daj znać, są narysowane i gotowe do zrobienia z erzacu Z malowaniem, tak jak pisze Mariusz, maluj wszystko osobno, a na koniec złóż do kupy.
 7. Sie robi się, jeszcze trochę i trza będzie zacząć to fukać.
 8. Eeee nie ma tagedii, poza podciekiem i topielcami wyszło całkiem fajnie Takie wtopy najlepiej ratować z pełną beSZCZelnościOM, zrób w tym doku pływającą kaczkę i kolesi układającech tamę z worków z piaskiem A poważniej to zrób kaczkę i inżynierskie konsyliom z oficarami marynarki, drapiące sięw głowe co z tym fantem zrobić. Z tymi topielcami będzie gorzej, jakieś szalupy albo gejzery tam porób.....
 9. Czy jest instrukcja czy nie to nie ma znaczenia. Instrukcja nie zwalnia z myślenia
 10. Plaża to akurat jest najmniejszy problem, po prostu dotnij tak żeby leżał na niej i tak musisz dac na papier potem jakies gęste, czy to będzie liquitex czy co innego. to Ci zrobi z pół milimetra, którym wjedziesz na plażę. będzie świecić jak mokre kamyczki. Ty się raczej martw żeby odciąć co trzeba, a potem zakleić tą schowaną w sturodurze rufę papierem i to tak żeby bie było widać łączenia. Bezplan stanowi poważny problem już przy okrętach, przy dioramach.....w zasadzie nie wiem jak to określić Musisz teraz wybrnąć, a potem zdobyć Mutsuka, już ja Cię do spóły z Pułkownikem nauczę PLANOWAĆ SENSOWNIE
 11. Nabieram ochoty na lotniskowiec GÓd dżob
 12. Trzy miesiące to kupa czasu na przygotowania, a o tym że będzie gadamy od Czerwca.... Jakaś niespodziajka być musi
 13. Z kartonówek poszukaj w 1:200, a może nawet i 1:100 trafisz.
 14. To nie jest projekt o Momi i Wakatake Wolfik, z tymi napisami to tak jak mówisz teoretycznie do wojny, ale jak z praktyką to by trzeba fotek poszukać. W przypadku Tokio Express to szczerze wątpię żeby te białe nazwy zostawili, wielkie białe krzaki nie sprzyjają skrytemu przemykaniu nocą....
 15. Nooo jest trochę tego szmelcu, teraz będzie fajna zabawa
 16. Krótko mówiąc nie wymyślać, nie kręcić nosem, tylko zaopatrywać się w Mutsuka i do roboty One z tych staruszków są największe i najfajniejsze. No i są do nich najfajniejsze blachy, nie będzie trzeba jak przy huntach rzeźbić w erzacu i marnować czasu narysowanie blaszek. To właśnie czekanie na te blaszki spowodowało opóźnienie całego projektu.
 17. Filip mówił o nich to wkleiłem, bo nie wiedziałem czy jest świadom istnienia tych zestawów. Ten projekt dotyczy TYLKO Mutsuków. Oczywiście nie oznacza to że nie można ich sobie lepić normalnie bezprojektowo. Nic nie stoi też na przeszkodzie w założeniu osobnego projektu jeżeli będziecie mieli ochotników. KMSA ma modele wybrane na dwa projekty do przodu, także na nas en masse nie licz, choć uczestnictwa pojedynczych owieczek wykluczyć nie mogę
 18. Momi: http://www.fstarmodel.com/pd.jsp?id=161#pfc={"groupIds"%3A[2]%2C"mul"%3Atrue%2C"lid"%3A1%2C"sc"%3A{"key"%3A"addedTime"%2C"desc"%3Atrue}}&_pp=0_304_2_-1 Wakatake: http://www.fstarmodel.com/pd.jsp?id=355#pfc={"groupIds"%3A[2]%2C"mul"%3Atrue%2C"lid"%3A1%2C"sc"%3A{"key"%3A"addedTime"%2C"desc"%3Atrue}}&_pp=0_304_2_-1 A wracając do tematu Fajnie że wrzuciłeś fotki naszego Bartek, nie będę musiał sam Poza tym do wszystkich którzy chcą robić wczesne, tak jak my: będę robił kalki z krzakowymi nazwami na burty i rufę oraz numery flotylli, kto chce, niech daje mi znać którego będzie robił.
 19. Zaczynacie trzodę beze mnie? Spokój mnie tu, kuturalnie się wypowiadać, to dopiero pierwszy dzień WHodzEM, Hawa - 43416+ Rainbow 7109, jako Nagatsuki (長月) przed modermizacjami.
 20. Tylko po co się tak męczyć Mareczku, wystarczy użyć mołotowowego chromowego mazaczka. Masz idealne lustro w oko 15 sekund. Tu nie widać po powierzchnia "szkła" nie jest ani płaska ani gładka, wyszlifowana na gładko i wypolerowana będzie dopiero po malowaniu, nie ma sensu robić tego dwa razy a i odpada maskowanie Metoda sprawdzona wielokrotnie w boju.
 21. No wyglądają fajnie, teraz daj kalki i poczaruj jeszcze olejami.
 22. Nawet nie wiem czy to jest już dostępne, ale temat nie jest nowy
 23. Luke Hopie, żyj meczem, ten zestaw był już dyskutowany w dziale z miesiąc temu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.