Jump to content

robmario

Members
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Location
  LUBLIN
 • Interests
  lotnictwo, pancerka skala 1:72, II WŚ
 • Occupation
  INŻYNIER-MECHANIK

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ten pierwszy tytuł, czyli TLiA może już całkiem niedługo wrócić do życia. Na pewno pod inną egidą wydawniczą ale jednak.
 2. Ja je widziałem i kupowałem już pod koniec lat 70-tych. Studiowałem wtedy w W-wie. W związku z tym , że w temacie samolotów oferta obejmowała głównie skalę 1:48 i samoloty współczesne, co jest i było poza moim obszarem zainteresowania, to nabyłem wtedy modele pancerki ESCI w 1:72.
 3. Według mojej pamięci data 1973 pokrywa się z mniej więcej i z moim zetknięciem z modelami zachodnich producentów w CSH. Pamiętam, że były modele Matchbox, Heller, Airfix, Revell, Monogram i Polistil. Nieco później pojawiło sie ESCI, ale to w domach towarowych Centrum w Warszawie. Modele samolotów były w cenie od 60 zł do 110. Duże Airfix'y w skali 1:24 kosztowały 350 zł. Było to dużo jak na młodzieńczą kieszeń. Z tego co pamiętam samoloty były w podziałce 1:72 i 1:24. Skali 1:48 i 1:32 nie kojarzę. Pamiętam też Humbrolle po 10 zł za puszkę. Oczywiście samolotów państw Osi nie było w ofercie.
 4. Niedawno sprzedałem ten model na Giełdzie modelarskiej: https://www.facebook.com/groups/gieldamodelarska: Był w takim stanie
 5. Z Marfixa jeszcze był w temacie vacu taki Harrier
 6. Nieaktualne proszę o skasowanie posta
 7. Znalazłem jeszcze zdublowany numer 30. jeśli Ci pasuje to możesz go odebrać razem z 32. Cena ta sama
 8. Wracając do starych czasów, to taki mi się pomocnik przypomniał. Mimo lekkiego bicia na osi służył pięknie przez te wszystkie lata. Dalej jest chyba sprawny tylko zasilacz by mu się przydał.
 9. Tak numer 32 jest jeszcze dostępny, czy tylko ten?
 10. Do sprzedania zbiór figurek lotniczych w skali 1:72. Figurki pochodzą z różnych zestawów, są na różnym etapie wykonania. Część jest pomalowana, część tylko częściowo, część tylko zagruntowana a część tylko wycięta i obrobiona. W sumie jest około 160 figurek w tym kilka elementów wyposażenia takich jak bomby, rakiety, wózki lotniskowe itp. Sprzedaje całość za 80 zł plus koszta przesyłki. Płatność przelewem, wysyłka do 5 dni od otrzymania przelewu. Szczegóły wysyłki do uzgodnienia, ale preferuję Pocztę Polską. Sprzedane Tutaj zbliżenia na figurki: Tutaj całość:
 11. Do sprzedania zbiór figurek w skali 1:72. Figurki pochodzą z różnych zestawów, są na różnym etapie wykonania. Część jest pomalowana, część tylko częściowo, część tylko zagruntowana a część tylko wycięta i obrobiona. W sumie jest około 320 figurek w tym kilka elementów wyposażenia takich jak łodzie, słupy elektryczne, tablice, drogowskazy, działa itp. Jest też kilka koni z zestawu Deutche Artillerie Revell 03158. Sprzedaje całość za 100 zł plus koszta przesyłki. Płatność przelewem, wysyłka do 5 dni od otrzymania przelewu. Szczegóły wysyłki do uzgodnienia, ale preferuję Pocztę Polską. Sprz
 12. Witam Sprzedaję zestawy żywiczne Airesa do waloryzacji modeli samolotów w podziałce 1:72. Zestawy są kompletne, nieużywane. Preferuję do wysyłki Pocztę Polską, po uprzedniej wpłacie na konto wraz z kosztami przesyłki. Przy zamówieniach powyżej 300 zł koszty biorę na siebie. Wysyłka do 7 dni po otrzymaniu wpłaty. Spis żywic do modeli lotniczych do sprzedaży: Zestawy kompletne: Bf 109G-6 komplet AIRES żywica 7025 (cena 70,00 zł) sprzedane Fw 190D-9 komplet AIRES żywica 7043 (cena 120,00 zł) TBF Avenger komplet AIRES żywica 7007(cena 130,00 zł) sprzedane Silniki:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.