Jump to content

L115

Members
  • Posts

    2
  • Joined

  • Last visited

Reputation

4 Neutral
  1. Postaram się zrobić fotki z większym naciskiem na detale. Dziękuję! Też Ich podziwiałem, więc sam też zaryzykowałem. Większość to Flyhawk. Z Niko wziąłem taką budkę która jest pod masztem, do tego podstawy pod Oerlikony na dolnym pokładzie też z Niko. Blaszka głównie Niko do Pioruna, ale też np schodki od Garlanda z IBG. Niebieski to mieszanka na oko z farm Mr hobby, Western Approaches Green to Hataka. I tu mój błąd, będę musiał farby AK kupić - dużo lepiej na AK mi się pracuje.
  2. Cześć, Chcę się przywitać na forum i od razu pokazać nad czym pracuję. Moim celem jest zbudowanie kilku okrętów naszej Floty. Zatem projekt nr 1 - ORP Piorun Przeglądając sobie Internet, trafiłem na takie koloryzowane zdjęcie: No i się spodobało. Po analizie padło na modele Flyhawka - HMS Jupiter oraz ORP Piorun z Niko. Przeszczep jeden, przeszczep drugi i takie są tego efekty: Skala jest zdecydowanie wymagająca i brak mi w niej doświadczenia. Trzeba więc je nabrać. Na pewno błędem było malowanie pokładu pędzlem. To jednak trzeba maskować i psikawkami się bawić - będzie nauczka. Drugi minus który u siebie widzę to odcień zieleni - jakiś taki zbyt żywy - szary filtr zgasi ten kolor? Działam dalej. Równolegle pracuję nad Krakowiakiem, który pojawi się na zdjęciach już wkrótce. Pozdrawiam
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.