Jump to content

xellus

Members
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Szczecin/Gorzów Wlkp.
 • Interests
  Trochę gitara, gry komputerowe-wojenne.
 • Occupation
  szukam odpowiedniej ścieżki życiowej:)
 1. Witam, powróciłem do modelu... poszukuję kalek do rakiet AIM-9M/L - uzbrojenie amerykańskich samolotów i śmigłowców. Chodzi mi głównie o markowanie: napisy, numery itd. Skala 1/48. Czy ktoś może spotkał się z takim towarem? Wiem,że gdzieś widziałem, ktoś sobie ściągnął. Tylko nie pamiętam skąd. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. Xellus _________________
 2. xellus

  AIM-9M/L

  Witam, poszukuję kalek do rakiet AIM-9M/L - uzbrojenie amerykańskich samolotów i śmigłowców. Chodzi mi głównie o markowanie: napisy, numery itd. Skala 1/48. Czy ktoś może spotkał się z takim towarem? Wiem,że gdzieś widziałem, ktoś sobie ściagnął. Tylko nie pamiętam skąd. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. Xellus
 3. Akryl Pactry. Rozpuszczałem wódką, więc parowanie było dość szybkie. 3 razy uzupełniałem pojemnik w aero i pewnie za którymś razem za bardzo rozcieńczyłem. Dzięki za podpowiedź!
 4. Jest aktualizacja: pomalowana owiewka i drzwi załogi jak wspominałem, pomalowałem ramy okien na szary metalic drzwi: zacząłem też malowanie rakiet hell-f: i AIM Jeszcze dorobiłem kabelki do sidewinderów - zdjęcia jutro, bo padam... golenie: Pomalowałem też cały kadłub. Miejscami farba jakby się sypie, prószy: czego to wina? Jak unikać tego problemu? Będę wdzięczny za podpowiedź! I jeszcze jedna rzecz: imageShack ładuje mi tylko po jednym zdjęciu. Trzeba go upgradować? Czy może jest jakiś inny ładowacz do zdjęć?
 5. Jest ok! Ogromniasty! Skala rzeczywiście daje pole do popisu! Roboty co nie miara! Trzymam kciuki! Wiatraki są super!!
 6. (Przepraszam,że nie w temacie), ale broniłbym śniegu - wcale nie taki "nieszczęsny"!
 7. Mam pytanie: skoro tyle trzeba w tym wydaniu przerabiać, to czy nie lepiej było znaleźć "właściwy" model? Czy to po prostu jest poligon treningowy dla warsztatu? No, oczywiście szacun dla podjętego wyzwania i już zrealizowanych prac!!!
 8. 1.Skąd masz Johna Smitha za sterami? 2.Jakim sprzętem robisz zdjęcia? Bardzo dobre zbliżenia, chciałbym ulepszyć moją relację...
 9. Nic tu się nie posuwa...Jakieś problemy?
 10. Piękne wykończenia! Dom wykończyłeś też tak drobiazgowo?
 11. I kolejna rozwałka!! Ja z moimi pracami jestem jak to: Ale cóż, trzeba być cierpliwym... (patrz podpis)
 12. Tyle peanów już było, więc nie ma się co powtarzać! Chylę czoła ! A tak z ciekawości: oprócz washa jakich technik używałeś? suchy pędzel? jakieś inne tajniki sztuki modelarskiej? Z góry dzięki za uchylenie rąbka tych tajemnic!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.