Jump to content

Mr. Klasa

Members
 • Posts

  79
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Leszno
 • Interests
  Muzyka, Modelarstwo, Motoryzacja, Mtb
 • Occupation
  Mechanik Pojazdów Samochodowych

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo ładny model . Jedyne, co można by jeszcze przy nim zrobić to metaliczne przetarcia na wystających elementach gąsienic i zębach kół napędowych.
 2. Mr. Klasa

  Aerograf

  Myślę, że lepiej jest kupić nową dyszę niż cały aerograf, skoro jest sprawny... I z dyszą obchodź się delikatnie Ja mam taki aerograf i wszystko jest w porządku
 3. Mr. Klasa

  Aerograf

  Jeśli uszkodziłeś samą dyszę, możesz przecież kupić nową
 4. Podoba mi się Gratuluję udanego modelu
 5. Cóż... to jest pierwszy model, który washowłem, więc nie wygląda to za dobrze . Pomalowałem detale: Koła Są tu też części od B-17: To na razie wszystko.
 6. Podoba mi się Zapowiada się piękny model
 7. Mr. Klasa

  Aerograf

  Chodzi o to, że powietrze dostaje się do zbiorniczka na farbę? Jeśli tak, to pewnie uszczelka przy dyszy jest uszkodzona. Jak zrobić zastępczą, przeczytasz w tym poradniku. Pozdrawiam
 8. Witam Kalkomanie zabezpieczyłem kolejną warstwą lakieru błyszczącego i cały model pomalowałem czarnym washem Vallejo: Pozostałe małe części obu modeli pokryłem jasnoszarym podkładem Vallejo: Zacząłem też malować koła od Mustanga.
 9. Po prawie dwuletniej przerwie zdecydowałem się dokończyć modele Pokryłem Mustanga dwiema warstwami lakieru błyszczącego Humbrola i nałożyłem kalkomanie.
 10. Świetny model! Bardzo mi się podoba .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.