Jump to content

sinus

Members
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Mrągowo
 • Interests
  modelarstwo, piłka nożna, muzyka
 • Occupation
  Nauka w gimnazjum

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mistrzowskie wykonanie , tylko postaraj się przy pracy nad kołami żeby nie przeszło bez echa. ...no i te rewelacyjne kalki od MELIUS MANU
 2. Ale teraz już się chyba nie spieszysz nigdzie, więc mógłbyś pokazać Bożo jak ma poprawić te koła. Tym bardziej że poradnik modelarski zapowiadałeś prawie rok temu. A ja czekam
 3. Bożo weź się do roboty! a kolega pedzelek mógłby pokazać wreszcie tutorial swoich technik modelarskich i podpowiedzieć jak wykonać chociażby taki realistyczny efekt zakurzonych kół: Myślę, że byłoby to dla wszystkich z pożytkiem, bardziej niż tylko podzielenie się dobą poradą.
 4. Ponieważ wiosna się zbliża, zapraszam do śledzenia relacji z budowy traktora Case Vai w skali 1:35, który niedawno pojawił się jako produkt firmy Thunder Model. Zestaw wtryskowy, z elementami fototrawionymi i gumowymi oponami. Do modelu załączone są kalkomanie i schemat malowania w wersji wojskowej i cywilnej. Do modelu dokupiłem doskonałej jakości tablicę rozdzielczą Yahu Models. Konstrukcja zestawu jest bardzo przyjazna i raczej nie sprawia większych problemów. Z racji niewielkiej liczby części przebiegła dosyć sprawnie. Model będzie w wersji cywilnej.
 5. Będę zaglądał. Szkoda że będzie usyfiona po brzegi.
 6. sinus

  Konkurs 2017

  Może kategoria "cywilne usyfione" i "cywilne lśniące"? Czy dobrze rozumiem, że zimą wygrał model dużo gorszy i w dodatku usyfiony, a nie lśniący, i ani trochę nie cywilny? To niesprawiedliwe. A teraz mamy się zastanowić się, jak zmienić regulamin, żeby bożo wygrywał sobie w jakiejś innej kategorii?
 7. A czy to sprawi, że będziesz znał się bardziej? Czyli chcesz powiedzieć, że jak ktoś się nie zna, ale dużo się odzywa to jest mądrzejszy?
 8. Tak Was czytam i od razu mi się humor poprawia. Pewnie gdyby nie taka intersująca wymiana zdań, to pewnie bym się nie przyznał, ale muszę Wam powiedzieć, że ja to lubię sobie czasami pomalować jakiś modelik plakatówkami. Są tanie, bezproblemowe, łatwo się rozcieńczają i przyjmują każdy lakier. Pewnie zaraz będziecie mnie przekonywać że inne są lepsze, ale ja uważam że mają dla mnie więcej zalet niż wad (preferencje osobiste). Pewnie kilka przykładów modeli zrobionych tymi farbami też bym znalazł, choć powstały w czasach kiedy chyba jeszcze nie było pieluch. Najważniejsze że mi się podobają i jak na nie patrzę to widzę je jak prawdziwe. Jestem zadowolony z tego co robię i to jest dobre. Farby nie mają na to wielkiego wpływu.
 9. Dzięki za obszerne wyjaśnienia. A co robisz jak Ci farba podcieka pod maskę?
 10. Dziękuję za wszystkie sugestie i podpowiedzi. Po poprawkach wygląda tak: planowane umiejscowienie na dioramie: Dookoła jeszcze będą jakieś szuwary. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.