Jump to content

Jarek Es

Members
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  EPIN

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przedstawiam model Zlina Z 381 od Kovozavody Prostejov. Jest to właściwie przepak innego czeskiego producenta Stransky. Model bardzo przyjemny w budowie, wszystko nieźle spasowane, wymagające miejscami niewielkiej ilości szpachli. Większym kłopotem było spasowanie owiewki oraz pokrywy silnika. Największy kłopot to kalki, bardzo dobrze leżą, ale są bardzo cienkie i trzeba bardzo uważać by się nie podarły, niestety w dwóch miejscach to się nie udało Z dodatków użyłem pasów od Eduarda. Model wykonany w barwach Aeroklubu Chrudim z roku 1947, niestety nie mieli zdjęć oryginału. Całość malowana farbami Tamiya.
 2. Czy model zgłoszony do ''czeskiej,, oceny może też startować w normalnym festiwalu??
 3. Ożeż ty w mordę!! Pięknie to wygląda!! Podoba się, i to bardzo
 4. Pierwszy raz zajrzałem do tego warsztatu. Nie wiem co powiedzieć, chyba tylko tyle, że to już nie jest modelarstwo to sztuka. Szczęka opada.Piękny projekt, trzymam kciuki za powodzenie. A ja to się chyba przesiądę na zbieranie znaczków.
 5. Bardzo ładna włoszczyzna. Kiedyś popełniłem ten model, i na pewno do niego kiedyś wrócę jeszcze raz.
 6. SnaQ dzięki za słowa krytyki. Co do szachownic to faktycznie mogłem je zrobić od masek, ale tego już nie cofnę. Malowanie płata na żywo wygląd nieco mniej subtelnie. Co do brudu, to model faktycznie jest czysty, ale zmienię to po powrocie z urlopu
 7. Może ktoś jeszcze skrytykuje/pochwali kilka tygodni mojej pracy nad tym modelem??
 8. A tego to akurat nie wiedziałem
 9. Dzięki. Cieszę się, że się podoba
 10. Przedstawiam mój najnowszy model. Fokker D VIII z zestawu Eduard Profipack w skali 1:48. Sklejony prosto z pudła, jedynie co dołożyłem od siebie to naciągi i śruby rzymskie. Zestaw całkowicie bezproblemowy w sklejaniu, spasowanie idealne, kalki kładły się super. Malowanie to 7 Eskadra lotnicza Polskich Sił Powietrznych z 1919 roku, pilot kapitan Stefan Bastyr. Farby użyte przy modelu to Gunze, i miejscami Italeri i Tamyia.
 11. Na lotnisko do Latkowa jest bardzo prosty dojazd. Trzeba wyjechać z Inowrocławia w kierunku Torunia, przy głównej trasie Poznań - Toruń, lotnisko znajduje się jakieś dwa kilometry od tablicy Inowrocław po prawej stronie, nie można nie trafić. Autem można wjechać na teren pikniku, będą wyznaczone miejsca na terenie lotniska. A na teren imprezy wchodzimy główną bramą, (jest to pierwsze wejście na teren jednostki jadąc od strony Inowrocłąwia) na pewno trafisz. Co do planu imprezy wiem tyle co inni, wszystko owiane tajemnicą, jak to w wojsku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.