Jump to content

golf czarny

Members
 • Content Count

  158
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

Personal Information

 • Location
  GDA-GDY
 • Occupation
  miłosny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Prawdopodobnie dlatego,e użyłeś "levelling". Ciekawa byłaby próba z niebieskim gunze. Dla mnie podstawową kwestią powstrzymująca przed zakupem jest brak rozeznania , która z farb jest matowa a która satynowa. Jakoś nie spotkałem aby jakiś sklep internetowy wyraźnie o tym informował, a to w przypadku RC AK jest zasadnicze, bo jeśli mat to trupi mat. Co więcej niektóre zestawy np. wczesny IAF wydaje się być pomieszany . Byłoby miło,żeby chociaż jeden ze sklepów przysiadł faldów i zrobił porządną listę ze wskazaniem mat/satyna. Albo chociaż dystrybutor... i rozesłał po sklepach.
 2. To jak?. Brać ji zostawić jak jak zrobione? Czy nie brać ? Bo właśnie do malowania ma być
 3. Bardzo mi się podoba co robisz. Ale pytanie godne "chłopaka z baraka"zadam. Te bąbelki na stojaku dają radę...czy z perspektywy użytkownika sugerowałbyś coś innego? W obliczu nowej kanciapy przymierzam się do zakupu i jedyne co mi nie pasuje to szorstkie punkty styku.
 4. A tak ogólnie... po co gówno-burza o "coś co jest nie do tego". Firma optymalizuje pod swoje figurki i to jest jakby pytać na forach chałupniczych gości od malowania smerfów czy ich farba się nadaje do malowania zespołu akrobacyjnego "blue angels"... i jak to zrobić. Sorki, cały Citadel "od a do zet" to format marketingowy, rozrywka, która podkreślam daje mega fajne rezultaty wizualne i wymaga nie lada kunsztu, kreatywności ale nie jest to próba odwzorowania rzeczywistości. Produkty są optymalizowane do osiągania innych efektów , niż w modelarstwie niefigurkowym. Inna rzecz ,że niek
 5. pw wixen proszę o rezerwację
 6. Dla mnie uczciwy handel to standard i dlatego z zasady nie komentuję, nie dziękuję, nie zachęcam. Ale tym razem zrobię wyjątek. Nabyłem bardzo sprawnie, dobrze zapakowany, bardzo fajny zestaw za bardzo przyzwoitą cenę. Polecam
 7. Proszę o rezerwację demona. Pw
 8. Mi się podoba. Ze względu na super detal. Bardzo się cieszę także z warsztatu. Te kalki + malowanie to niełatwy temat a wygląda fajnie. Pewnie w naturze efektowniej niż na foto.
 9. W takich przypadkach to nie wiem... 1)czy przyjąć naiwnie liberalnie i stwierdzić ,że skoro ktoś nie ma ochoty na transakcję to nie ma, a z jakiś bliżej nie znanych przyczyn fantazjuje,że ma sklep pełen towaru i z tej okazji generuje kolorowe obrazki w internecie? 2)Czy też ktoś (ten sam ktoś) właśnie robi w ciula na dane osobowe ,żebym się potem głupio dziwił z 'wezwania od energii na 5,83"?
 10. Zamawiał Ktoś z Was niedawno? Odpowiadają? Realizują? Czy każdego potencjalnego klienta filtruje na spam?Powiadają,że milczenie złotem. Ale pewnie w WSI a nie w e-geszefcie?
 11. Kupię 1) de Havilland Sea Venom FAW. 21 Cyber Hobby także jako Dragon | Nr. 5096 | 1:72 cena za nierozpakowany- folia do 65 zł , 2) Sea Vixen FAW.1 Cyber Hobby | Nr. 5051 bądź ewentualnie Sea Vixen FAW.2 Cyber Hobby | Nr. 5105 | 1:72 cena za nierozpakowany- folia do 75 zł 3) Special Hobby A.W. Meteor NF Mk.11 'NATO Users' bądź Special Hobby 72360 A.W. Meteor NF MK.12 cena za nierozpakowany- folia do 55 zł 4) De Havilland Vampire T.11 / J-28C, Airfix 02058a albo z model z zestawu z far
 12. gwoli wyjaśnienia chodzi o No.117 Squadron, "First Jet Squadron" walczył był nim f.8
 13. Kupię kalki IAF dla Meteora f.8 z okresu Kryzysu Sueskiego czyli 1956. Ma takie Karaya ale to spory arkusz a mnie interesują tylko te konkretne czasowo i tematycznie. Jeśli komuś zalegają albo ktoś ma na zbyciu inny zestaw do Meteorów IAF to proszę na priv. Skala 1 /48. Zdjęcie mile widziane. Cena za fragment Karayi tak do 20 zł. Inne do uzgodnienia.
 14. Pytanie dodatkowe o AK RC. Jeśli kupię zestaw do lotnictwa lub poszczególne farby w oparciu o zestaw to mogę mieć pewnsć ,że będzie to satyna ?
 15. Pytanie do użytkowników obu frm. Które są bardziej podobne do Gunze C względem: 1) trwałości, 2) samopoziomowania (rozcieńczane MLT), 3) malowania laserunkowego -kontroli nad efektem prześwitywania. Chodzi o wczesne barwy IAF z okresu kryzysu sueskiego. Gunze ma późniejsze a chciałbym dobrać coś najbardziej zbliżonego do Gunze C. Z góry mówię,że dla mnie gunze c do tamiyi jest podobne ale nie bardzo podobne. Więc szukam czegoś rozcieńczalnego MLT ,szybkoschnącego, najlepiej satynowego co jest najbardziej podobne do Gunze C .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.