Jump to content

golf czarny

Members
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  GDA-GDY
 • Occupation
  miłosny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ostatnie dwie godziny spędziłem...na szukaniu PET buteleczek...no i jestem głupi albo głupszy, nie mogę za bardzo znaleźć w sensownej cenie (poniżej 1 zł) takich 30/40 ml buteleczek z dozownikiem , do których leją liquidy do e-papierosów. Mam sporo bilmodeli w starych opakowaniach i chciałem je sobie przelać oraz mieć jeszcze zapas nadziałania doraźne. Macie może sprawdzone namiary na takie buteleczki. Chodzi o takie w których konfekcjonuje swoje farby BIlmodel, albo inne sprawdzone czyli chemioodporne.
 2. Jeśli Koledzy mogliby pomóc ...echh "poprowadzić za rączkę"> otóż taki duński kamuflaż jak na załączonym bokorysie co z Gunze lub Tamiya . C361 , C 330 , xf-81 - jako DG ? A szary na górze xf-83, c362? Co byście wybrali?
 3. O dzięki. Na stronie tego nie widać. Fakt "detal" jak się wreszcie go dojrzy hmmm...wart grzechu rozrzutności.
 4. Ja też się ucieszyłem. Bo "miś baryłka" jest moim marzeniem. Przypatrywałem się zdjęciom na stronie i jakoś niezbyt ... wiem konkurencja żadna ale 250 zł to niemało. Aby rzetelnie ocenić musiałbym obejrzeć z bliska. Jednak to co widać na stronie zachwytu nie budzi i stępia "must have"
 5. Racja.IPA to jeden z lepszych zmywaczy. Farby BILMODEL, które są raczej agresywne i powinny być nie do zdarcia IPA bierze i zmywa.
 6. Dziękuję. Tak się spodziewałem, że Tamiya taśm nie produkuje, ale właśnie tego się chciałem dowiedzieć gdzie jest ten "zonk".
 7. Taśma Dymo ma mocny klej. Uwaga na podkład. Potrafi zostawić ślad zmywalny na powierzchni. Rycie raczej na niemalowanym. (tak zresztą się zazwyczaj robi)
 8. Spotkałem się ze stwierdzeniem, że Tamiya Masking Tape jest tamiyowska do pewnej szerokości. Taśmy szersze sprzedawane jako Tamiya to już nie Tamiya czyli "gorsze". Macie Koledzy jakieś informacje? Jakoś googlając nie znalazłem nic (na pierwszy rzut oka).
 9. ta porada nie jest pozbawiona wad...ale jak się wkurzę tym całym zapychaniem, co w moim EVO należy do rytuału, to cofam igłę tak z 1-2 mm. To już nie nie jest kreseczka albo kropeczka . Coś za coś ale spokój jest.
 10. Proponuję C8. Dla mnie jest bardzo "migowy" nawet jeśli nie ma czarnego podkładu (gloss). H8 ma wielkie ziarno a C8 w miarę ok. poza tym daje się dobrze mieszać z C78 . Jeśli panele miałyby być zróżnicowane to też dobrym pomysłem imo jest mr,color previous silver,
 11. Jak się kleiło? Czy to wyzwanie czy raczej przyjazny i wybaczający niezdarności?
 12. może i... fanaberia ale co tam. Mam nadzieję że przyśpieszy prace. A poza tym jak się przyglądałem to wygląda to trochę inaczej niż na tych filmach. Zobaczę
 13. Dzięki. Znalazłem coś odrobinę tańszego. Ale w laminowanym kartonie. Zobaczymy.
 14. Blackbasing jednak . To akurat już widziałem ale i tak dziękuję. A mógłbyś podać namiary na ten szablon ? bo to nie jest ta blaszka gdzie są trzy szablony "trinity spllater" prawda?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.