Jump to content

Bartosz.B

Members
 • Content Count

  412
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Bartosz.B

 1. Potwierdzam mój z32 z dragona składa się jak klocki.
 2. Jak nie przeholujesz nie bebesz wiedzieć kiedy następuje ta granica, osobiście tu bym nic już nie robił możne po za kasacją bandery z dziobowego drzewca. Za to w następnym modelu możesz rozwinąć warsztat o kolejny poziom nie pomijając wascha, zacieków i ogólnego syfu. Bron boże nie musi wyglądać jak modele chudego, ale delikatne brudzenie dodaje wiele do wyglądu na plus. Co do zgodności z oryginałem na forum są ludzie co ci każda śrubę skontrolują, dla mnie model ma cieszyć oczy po ukończeniu i być ozdobą domu, a to czy była czy nie była jakaś antenka to drugorzędne znaczenie.
 3. Model bajeczka ogrom pracy w niego włożyłeś, tylko tak jakoś strasznie obanderowany. To tak na marginesie byś zwrócił na to uwagę, ostatnio sam przechodziłem ten temat i co do naszej polskiej bandery to wiki jasno określa gdzie i w jakiej chwili ma się znajdować . https://pl.wikipedia.org/wiki/Bandera_wojenna Nie wiem czy helmuty mieli podobnie, ale o ile widziałem fotki przy wpływaniu lub wypływaniu do portów z bandera na rufie to na dziobie nigdy ich nie było. No chyba ze odbywała się fest który zaszczycił swoja obecnością pan wąsem to wtedy cały okręt był w hakenkreuzach
 4. Na ten czas koniec. Chce jeszcze dodać tych załogantów, ale na przesyłkę od NortStarModels czekam od 18 maja. Na pewno pisze się na kolejne tego typu projekty, wiele można było się na uczyć, dzięki chłopaki za wspólna prace. Jak na pierwszą 700 setkę chyba nie wyszło tak źle, galeria powstanie dopiero jak dostane tą długo wyczekiwaną paczkę i ukończę hunta na 100 procent
 5. No to mamy pierwszego który ukończył projekt, ostatnie zdjęcie fajnie buduje otoczke tajemniczości przed finalną galerią.
 6. Moja nie jest lepsza będą razem robić za daleką rodzinę. Uwal go, a nie tylko dobrudz, washa też chyba jeszcze nie robiłeś?
 7. Nie lubię nowoczesnych konstrukcji, ale podoba mi się Twoja praca jak powstaje coś z niczego. Zdjęcia które zameszczasz są za to jeszcze bardziej na odpiernicz niz moje
 8. No co to dużo mówić, kolejny zajesty model Ci wyszedł. Z taką jakością i tempem budowy awansujesz na pierwszego speca od tych mikrusów. Szkoda trochę że te załoganty takie plaskawe, chyba czas sięgnąć do świnki i odwiedzić stronę braci za wschodniej granicy Cieszy fakt że wkoncu coś się ryszyło w naszym dziale.
 9. Bomby nie są białe ale czyste (nie zdążyły się jeszcze zabrudzić ) . Na koniec zrobię foty aparatem to się będziecie mogli wyzywać do bólu, teraz nie będę rozkładał majdanu z obawy że zaraz coś uszkodze. Antenę już musiałem ponownie doklejać Mariusz przeszło mi to przez myśl, ale ta mała kupa poza zdjęciami jest praktycznie niewidoczna. Okręt ma być ozdobą domu, a nie jednym z bibelotów na regale. No ale napewno jeszcze w przyszłych projektach grupowych 700 tke popełnie.
 10. Już widać prawie koniec Jeszcze olinowanie poprawić kilka miejsc i na podstawkę, wtedy dodać waty z dwie warstwy glassa i będzie można oglosic koniec.
 11. Dokładnie czas kończyć bo jak na takiego małego smarka to trochę robota się przeciąga. Złoty myślę że oddane zostaną przed jesienią, a przynajmniej mam taką nadzieję
 12. Kawał ładnego modelu brakuje mi tylko kilku zdjęć całości, a szkoda bo model zasługuje nawet na fotkę tygodnia. Może się skusisz i zrobisz kilka zanim opchniesz ten świetny model. Co tam teraz kolejnego masz w planach?
 13. U mnie również pany odpalił pistolet z podkładem. No i nawet podstawka zaczyna przypominać wodę
 14. Ktoś coś o nakręcaniu się ? Jeszcze trochę zostało, ale pomalutku widać światełko w tunelu. Miałem olać wzmocnienia na podstawie dalmierza, ale teraz raczej coś tam tez ulepie. Prawda psuje to kończyć bo własnie uświadomiłem sobie ze narvik stoi odłogiem już ponad 6 miesięcy i jak tak dale pójdzie to przed jego ukończeniem zacznie się kolejny "szybki" projekt. No i będzie milo zobaczyć co się klei
 15. I kiedy on się zdążył tak ubrudzic ? Świetnie wymalowany wygląda jak wciągnięty z tej fotografii
 16. Było o tym trochę i to raczej negatywnych oponi, ale jak się uprzesz to się da malować
 17. No teraz to bez poręczy nie mógł bym się na mieście pokazać, tak więc tego...
 18. No i teraz nie wypada nie zrobić poręczy na pom pomie U mnie można powiedzieć że rufowa nadbudówka oddana pod malowanie.
 19. Moje trzy grosze to w następnym modelu zwróć uwagę by grube śruby trochę pociększyc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.