Jump to content

carlito

Members
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About carlito

 • Birthday 10/10/1990

Personal Information

 • Location
  Kępno
 • Interests
  Druga wojna światowa, literatura
 • Occupation
  Stolarz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakie kolorki użyłeś do pomalowania pana z ak? Podobają mi się te odcienie na nim.
 2. Genialne są te klimaty! Możesz podpowiedzieć co to za pigmenty fluorescencyjne? Kusi też coś takiego spróbować zrobić.
 3. To wychodzi na to, że Takom wypuści prototyp PL-01. 😀
 4. Wow. Sporo osób takiego efektu w 1/35 by nie osiągnęło (ode mnie począwszy)... Rewelacja.
 5. A gdyby do tego HMS Kelly przeżenić cześć elementów z Pioruna od Niko, to wtedy pewnie by się dało? Bo mam głęboko zakopany model Pioruna ale ja z żywicą się nie za bardzo polubiliśmy...
 6. Szczerze mówiąc, to nie wiem, czy czekałem kiedyś z takim zniecierpliwieniem na jakiś model. A nigdy śmigłowca nie skleiłem.
 7. Zgadzam się z poprzednikiem, warto dodać podstawkę, zyska. A warto, bo miło popatrzeć. Gratuluję. No i + za tematykę.
 8. Muszę przyznać, że niesamowite efekty tu osiągacie, czapki z głów. Kusi samemu coś w tej kwestii ruszyć, ale strach bo to by była prowizorka w porównaniu z tym co Tu macie. A tak nieśmiało zaproponuję... Może warto podmienić delikatnie nazwę tematu (ogólnie, na Polskie niszczyciele eskortowe?), aby jeszcze ktoś z naszym Garlandem też wyskoczył?😀 Jeśli brak chętnych to nie było tematu, a jak coś, to może akurat. 😀
 9. Działko bardzo ładnie, przyjemnie komponuje się z resztą. Zwierzak też fajny, miłe takie dodatki.
 10. carlito

  Artyleria

  Artyleria... Zasiadam, będę kibicował. Zwłaszcza ta schneiderka zapowiada się ciekawie.
 11. Model bomba, bardzo mi się podoba. No i gratulacje
 12. Model rewelacja, powodzenia na konkursie! Super gąsienice, wpatruję się w nie i bardzo mi się podobają. Zastanawiam się - wewnętrzna strona "oczka" uchwytów do liny - nie powinna być tam bardziej poobdzierana z farby?
 13. Rewelacja te armatki, gratuluję efektu. Kusisz, żeby tych modeli też spróbować. Czekamy na kolejne.
 14. Bez koła to powoduje, że byś mógł jeszcze postawić tam tabliczkę na tej winietce i ewentualnie jakiegoś figuranta w cywilu oglądającego sprzęt w muzeum. Ogólnie bardzo na plus. Skąd siatka na łuski? Ewentualnie jak potrzeba kół to mogę poszukać gdzieś od Hobby Bossa, może jeszcze gdzieś mam.
 15. carlito

  LeFH18 (1/35 AFV)

  Efektowny model, świetna podstawka. Podoba mi się. Martwi mnie za to ilość rdzy. Jak dla mnie jest jej zdecydowanie za dużo. Ale ogólnie model na plus. 😀 No i plus za tematykę, dział nigdy za wiele! 😀
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.