Jump to content

RKoziarski78

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About RKoziarski78

 • Birthday 08/16/1978

Personal Information

 • Location
  Washington DC

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Takej jakosci to w 1/72 jeszcze nie widziałem! Gratulacie!
 2. Oho! Brudzenie zrobione z talentem!
 3. Bardzo fajny. Jeden z mojych barziej ulubionych przedmiotów. I ja także lubie delikatne brudzenie w tej skaki. Czy z zestawu Sworda da się bódować kabine odwartą?
 4. Ładnie! Ciekawy jestem czy RS się lepjej buduje nisz ICM? Czym rozćienczasz Vallejo aby te łaty malować?
 5. Dzieki, Sławku. Nie wiem jak to najlepiej powiedzieć po Polsku, ale staram się o "reset" w swojim modelarstwie lotniczym. W poprzednim roku zrobiłem taki reset (nowy start?) w modelarstwie pancerki. Zaczołem od nowa, od podstaw. Czwiczełem metody zkładania, malowania, brudzenia na starych eksperymentalnych modelach, i ztworzylem sobie w myśli, nowe podejescie ogólne. Nie wiem. Może gadam trzy po trzy, ale wydaje mi się że po tej zmianie, buduje lepsze czołgi. W tym roku chce to samo zrobić z samolotami. Zacząć nowy projekt, i traktować każdy schodek jako nowy. Mam nadzeje że
 6. Czesć i czołem. Jestem od dawna modelarzem, ale nowy na forum. Buduje wszystkiego po trochu, ale głuwnie to samoloty w 1/72 i 1/48, i pancerz w 1/48 i 1/35. Zapisałem się tu, bo chce troche praktyki w języku Polskim, i chce się ulepszyć jako modelarz, a jest tu wielu mistrzów od których można złapać wzkazówki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.