Jump to content

Akuku

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral
 1. No właśnie... To coś na samym środku garba modelu (nie wiem co to) w oryginale pojawiło się w delikatniejszej formie w 1975 r. Moim zdaniem bezpieczniej trzymać się konfiguracji z 1969 - antena radia UHF (wysoki słupek zaraz za kokpitem) i światło pozycyjne (bliżej ogona):
 2. A to tutaj ptaszyna pokładu szuka... tak się właśnie zastanawiałem pisząc o CV-19 w dziale okrętowym. Urocze maleństwo - zazdroszczę precyzji. Mam jeszcze jedną fotkę z pokładu USS Hancock-a - A-4F z Attack Squadron 55, niestety bez daty:
 3. Chuck Werkheiser stojąc na pokładzie USS Hancock w czasie wycieczki 1963-64 mówi: "Zwróć uwagę na drewniane pokłady i stalowe płyty w miejscu lądowania." Fotki z 1953-1955 Filmik z 1955 Foto z 1967 Essex-class carrier modernisations 1944-1960 Skyhawk na pokładzie Hancock-a, Morze Południowochińskie, marzec 1967:
 4. Ha! Dzięki Panowie . Odprawa/przegląd personelu lub jakiejś jego części + drobne prace porządkowo-wykończeniowe połączone z "aprowizacją" okrętu przed oficjalną galą/uroczystością jest czymś zupełnie naturalnym. Zwróciłbym jeszcze uwagę na brezentową płachtę namiotu rozstawioną na pokładzie - to element skutecznie kierujący wzrok widza w stronę okrętu.
 5. Tak myślę... skoro kolega już tak wypucował ten okręt, to z nie surrealistycznych rzeczy pozostaje urządzić na pokładzie jakieś "party", może tuż przed albo w trakcie.
 6. Cześć. Widzę bardzo ciekawy zestaw - sporo "ślusarki", chętnie poobserwuję. Trochę zdjęć z antarktycznych wypraw statku (1957 rok) jest w zbiorach gettyimages (można pobrać w znośnej rozdzielczości). Historia jednostki opisana oczywiście na combinedfleet
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.