Jump to content

zloty

Members
 • Content Count

  1,170
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About zloty

 • Rank
  zolty

Personal Information

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

276 profile views
 1. Znakomity model z przeciętnego zestawu.Jestem pewien że to jest pierwszy z serii równie udanych a może nawet lepszych Huntów wykonanych w ramach projektu. Gratulacje.
 2. Gdzieś czytałem że ma być F8 Crusader.Co prawda to nie Korsarz , ale podobny.No i obecnie w 1999 platz oferuje go w dwupaku za ok 55 zł.Licząc ok 20 za przesyłkę to cena za sztukę jak u nas edkowy Skyhawk.
 3. Wymienię następujące modele. A-380 Revell 1:144, Kraz Takom 1:35, Interesują mnie takie modele jak MiG 21 Eduarda 1:144 , MiG 15 UTI Eduarda 1:144 , Su-24M Armory 1:144.
 4. Kup Hermesa jest tańszy , ładniejsze i ma samolociki.
 5. Gabaryty to na pewno plus dodatni.Poza tym 144 są , jakby to powiedzieć , wdzięczne.
 6. Wiem że A-4 ma przepakować Edek.Dlatego zacząłem szukać innych Platzow i trafiłem na nie w 1999. Czekać na model 3 lata , to jak dla mnie za długo.Może wtedy będę miał fazę na statki ,cywile, czy inne reacery.
 7. Co sądzicie o tej serii modeli Platza? https://www.1999.co.jp/eng/search?typ1_c=102&cat=&target=Series&searchkey=Flying+Color+Selection Wydają się bardzo fajnie zrobione. Szczególnie interesują mnie F-105 , F106 , i Phantom. Są może dostępne do nich jakieś oddzielne blaszki?
 8. Full hull , to opcja z pełnym kadłubem , wraz z częścią podwodną.Alternatywę stanowi model do linii wodnej. Nie zastanawiaj się , jak masz ochotę to wbijaj do stoczniowców.
 9. Jest specyficzny. Jakbyś malował bardzo silnie rozcieńczonym czarnym. Nie mam porównania do GX2 , ale tak jak napisałem , pod metaliki idealny.
 10. Czarna baza XM świeci się jak psu jajca.Jest idealna pod chromy tytany i inne sreberka. GX1 to raczej biały kolor...
 11. W tej scenie czuć wiatr , a nawet powiem że czuć śledzia! Znakomita praca.
 12. Ja tam na Hawaje to chętnie... Roden , Convair CV340.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.