Jump to content

zloty

Members
 • Content Count

  1,538
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

zloty last won the day on May 6

zloty had the most liked content!

Community Reputation

304 Excellent

About zloty

Personal Information

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

1,503 profile views
 1. Dzięki Paweł za ciekawą historię z egzotyczną dziewczyną w tle. Ileż można patrzeć tylko na plastikowe modele? Model rzeczywiście sprawia wrażenie robionego na kolanie . Ale na bezrybiu to i AZ może być.
 2. Brytyjski kucyk na sterydach. Szkoda że w Reno nie polata.
 3. Molotow liquid chrome , lepszego nie spotkałem.
 4. Dziękuję za komentarze! Fw58 nadawał się idealnie do walki z Po2 , niska prędkość dawała czas na przycelowanie. @Xmenbo oprócz śmigiełek koła też się kręcOM.
 5. Szortrun Azura plus konwersja OWL do standardu NACHTJÄGER .
 6. Każdy mężczyzna modelarz powinien zrobić kiedyś Królową. Polacy maja wybór pomiędzy Iskrą a 747. Mam nadzieję że kiedyś uda się też i mi... Model znakomity! Gratulacje.
 7. Dzięki @barszczo. Jako 71 robi Gunze C303. 70 to dedykowany GunzeH65. Co do kontrastu to zobaczymy jak całościowo wyjdzie model. Łosz lakiery czarny spód... Poza tym kolory na samolocie mają być przynajmniej lekko sprane ;) ps nie zapomnę widoku gdy po kilku miesiącach na ju52 w krakowskiego muzeum kolor zielony zrobił się brązowy!!! także o kolorach to można długo i namiętnie , ale ostatecznie to mało z tego wynika konkretów. Olejny filtr i utrwalający sidoluks.
 8. Góra wstępnie zrobiona. Teraz oleje i filtry.
 9. Właśnie dlatego jest taki pstrokaty. Wszyscy skupiają uwagę na malowaniu , mydlane linie podziału i brak finezji uchodzi bezkarnie... Moim zdaniem fotki z żabiej to podstawa. Wydaje mi że proporcje są ok
 10. Dokładnie tak. Skala 144 jest idealna do takich inscenizacji. Trzeba tylko nie przesadzić z ilością dodanych obiektów i skomponować wymowną scenkę , w której wiadomo o co chodzi. Figurki są na tyle małe że nie widać po nich "sztuczności" , samoloty uproszczone wiec w miarę szybko wszystko się robi. Fajna zabawa polecam!
 11. RF-4E Phanton 501sq , upolowany przez przez spottera . Hyakuri Air Base 2015.
 12. Położyłem biały w celu uzyskania jaśniejszych i bardziej soczystych odcieni rlm70/71. Następnie przetarłem papierem 1500.
 13. zloty

  F-104 1/144

  Znakomity śledzik! Wchodzisz dalej w 144?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.