Skocz do zawartości

Fw-190 A8 Hasegawa 1:32


Artur D.

Rekomendowane odpowiedzi

Farba, prawie woda, ciśnienie niczym kichnięcie niewiasty - apsik. I mamy recepturę .

 

A na poważnie- dobre rozcienczenie a do tego niskie ciśnienie i po winno być gut. No i ja takie ciapy maluję bez tej "pierwszej" nakrętki na iglicę - wystaje mi goła igła z aerografu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Panowie, ja w dalszym ciągu maluje ruskim aerografem, więc nie wymagajcie cudów

Miałem okazję widzieć na żywo jakie Cuda robiłeś tym ruskiem. Plamek się nie czepiam, wiem że miałeś przerwę. Podoba mi się efekt uzyskany dzięki maskom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Po chwilowo wymuszonym wolnym od lepienia foczki, dzisiaj mam dzionek przy pięknie długich nogach zakończonych okrągłymi bucikami

Popracowałem też troszkę nad wiatraczkiem

czescig.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za kolor na oponach? Jakiś dziwny.

Kolor z Model Mastera Rubber Flat, po naszemu kolor opon.

Wiem że dziwnie wygląda ale to wina lampy błyskowej.

Bez lampy wygląda zdecydowanie inaczej - lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co raz apetyczniej wygląda. Finiszuj.

Właśnie skończyłem malować wszelakie drobne antenki i inne wystające ustrojstwa, potem doklejenie, lakierek, kalkomanie, lakierek i cos czego nie umiem ale spróbuje - washowania, a co z tego wyjdzie, na pewno pokaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ i cos czego nie umiem ale spróbuje - washowania, a co z tego wyjdzie, na pewno pokaże

 

Arturze, polecam próbę umieszania sobie czarnej z umbrą naturalną. Wg. mnie nie dobrze wygląda ani sam czarny, ani sam brązowy. Taka brudna mieszanina. W miejscach gdzie olej się lał, można później zapuścić brązem, a gdzie okopciło to czernią.

 

Będzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz foczusia świeci się jak psu j...a

Jak tylko wszystko ładnie wyschnie bedziemy się tarzać w błocie

dsc03052x.jpg

dsc03053w.jpg

dsc03054dw.jpg

dsc03055r.jpg

dsc03056s.jpg

dsc03057k.jpg

Oglądając zdjęcia orginału, nie widać wielkich obić na samolocie, widocznie musiał zostać zestrzelony na krótko po remoncie, więc obicia są raczej bardzo symboliczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur. Dleczego dopiero jutro? Narobiłeś apetytu i teraz nie zasnę

 

Nie mam dobrego zestawu oświetlenia do zrobienia zdjęć wieczorkiem w domu, jutro jak tylko pogoda będzie znośna wyjdę w plener tak jak marek d ze swoim modelem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając zdjęcia orginału, nie widać wielkich obić na samolocie, widocznie musiał zostać zestrzelony na krótko po remoncie

Jak to zestrzelony? Nie znasz historii, której część odtwarzasz? Szkoda...

Może źle się wyraziłem, ale znam historie samolotu.

W każdym bądz razie na krótko po remoncie został niefortunnie przyziemiony (czyt. nieudane lądowanie) przez Majora Karla Kennela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.