Jump to content
adamkijak

LCAC- 1:72, LAV-AT- 1:72, 2XHumvee- 1:72, Revell i Trumpeter

Recommended Posts

Po zdecydowanym fiasku odlozylem poprzedni projekt do szafy i ruszam z czyms co od dawna mi chodzilo po glowie, ale koszty nie pozwalaly. Gwiazdor okazal sie jednak laskawy i mozemy zaczac.

Bede budowal LCAC z Ladunkiem dwoch Humvee i jednego LAV-AT wszystko w skali 1:72. Bedzie mala podstaweczka, ale nie bedzie to diorama.

Na poczatku troche sie wachalem do jakiego wora ten pojazd wrzucic,czy to statek, czy moze jakied latadlo, ale stanelo na tym dziale.

Inbox:

P1010311.jpg

P1010312.jpg

P1010313.jpg

P1010314.jpg

P1010315.jpg

P1010316.jpg

P1010317.jpg

P1010318.jpg

P1010319.jpg

interesujący projekt, będę się przypatrywał

Jędrek

Jak zobaczyłem zdjęcie Twoich zakupów (z tymi modelami właśnie), to mi przemknęło przez myśl, że je pożenisz - za przeproszeniem - do kupy Też tu chętnie zaglądnę od czasu do czasu. Powodzenia

Dzieki panowie postaram sie cos ciekawego tutaj pokazac. Nie moja skala wiec sie troche pogimnastykuje z maluchami za to LCAC jest spory, producent dodal nawet gumowy kolnierz jak w oryginale.

Tutaj do kupienia w wersji Japonskiej:

http://www.martola.com.pl/pl1390/produkty19486/JMSDF_LCAC_Landing_Craft

Pierwsza mrowka juz zlozona, troche musialem ja przerobic bo producent nie przewidzial mozliwosci zlozonej wyrzutni pociskow.

P1010320.jpg

P1010321.jpg

P1010322.jpg

P1010323.jpg

Adam świetny projekt. Też będę zaglądał. Szkoda, że ten poduszkowiec w skali 1:35 jest tylko w żywicy i kosztuje majątek :(

Gratuluję wyboru Sam się kiedyś na d nim zastanawiałem - skompletowałem nawet dość sporą ilość zdjęć z netu. Niestety, nie można mieć wszystkiego, dlatego odpuściłem sobie wiedząc, że pewnie i tak go szybko nie sklecę

Patrzę zatem z uwagą na twoje dzieło...

Adam świetny projekt. Też będę zaglądał. Szkoda, że ten poduszkowiec w skali 1:35 jest tylko w żywicy i kosztuje majątek :(

1:35?!! to musi byc ogromny, juz sobie wyobrazam dioramke jak rozladowuje M1 na plaze, albo jak wiezie 12 Humvee, byloby niezle.

Zona jak zobaczyla pudlo od mojego to zapytala gdzie ja to zmieszcze bo ona polki nie odda.

Jak dam rade to jeszcze jedna mrowke dzisiaj zloze.

Muszę poszukać w kolekcji magazynów modelarski. Zagranicznych oczywiście, gdzie była recenzja tego zestawu. Kosztował chyba 400 funtów.

Ciekawy projekt Będę obserwował. Chciałbym Pomornika sobie zrobić ale chyba nie ma :(

I dwie kolejne mrowki powstaja, bedzie jeden z wyrzutnia TOW i jeden jako ambulans, myslalem nad malowaniem jednego w kamuflarzu Nato i jednego w jednobarwnym pustynnym, bedzie troszke lepiej wygladala na pokladzie LCAC.

P1010324.jpg

P1010325.jpg

Witam. Bardzo ciekawy projekt. Wstawiłeś dobrze bo to jest statek tylko taki nie dokońca. Kiedyś chciałem kupic taki, ale był dość drogi, nie wiedziałem co jest w środku i myslałem ze jest kiepski, ale teraz widze in-box i moze w przyszłości sie skusze. Narazie siadam na widowni i bede kibicował.

Pozd:Arek17

Witam wszystkich kibicow, dzieki wolnemu pomiedzy swietami (do pracy wracam dopiero 4 stycznia) i wizycie dziadkow (wiec malego zboja tez mam z glowy) moge w koncu troche czasu poswiecic na modele.

Podziwiam tych ktorzy te malenstwa w 72 robia dla przyjemnosci, i jeszcze je do tego waloryzuja, masakra. Moje nie sa zbyt dokladnie zrobione, ale naprawde to mi sie strasznie rece trzesa i beda robily za bagaz dla LCAC.

Fotki bez kol, byc moze sie skusze na jakies zywiczne dla mlotkow bo bieznika zupelnie brak.

P1010327.jpg

P1010330.jpg

P1010334.jpg

Witam i zapodaje update. Zaczalem juz kleic ten przerosniety ponton, poki co rewelacja, troche szpachli bylo potrzebne, ale bez dramatu, czesci ladnie do siebie pasuja.

P1010336.jpg

P1010337.jpg

Dobry wieczor wszystkim. Prace powoli pra do przodu, jak na razie to tylko tak na sucho wszystko zlozone. Powoli pojawiaja sie male trudnosci, niektore z elementow sa tak jakby pokurczone i troche szpachli na pewno pojdzie,a byc moze i nawet budowa elementu od podstaw. Poczekamy zobaczymy.

P1010351.jpg

P1010352.jpg

P1010353.jpg

Nabierą pięknych kształtów no i ta wielkość w TEJ skali

wygląda coraz bardziej interesująco

no i ta wielkość w TEJ skali

oj, tak

Jędrek

Taki szybki foto update. Troche ostatnio postepy przychamowaly, a to zasluge kiepsko wykonanych polowek oslony smigiel, jest duzo szpachli i jeszcze duzo wiecej szlifowania.

P1010361.jpg

P1010362.jpg

Witam wieczorowa pora.

Lcac jest zlozony w 99%, musze troche popracowac jeszcze nad oslona smigiel, swoja droga nie wiem czy one sa metalowe czy drewniane.

Dokupilem tez jeszcze jednego pasazera, bedzie to AAVP7A od Dragona (in box bedzie jak odbiore z poczty), a takze komplet zywicznych kol do Humerkow.

Wlasnie sobie zdalem sprawe ile bedzie tutaj malowania, niby nie skomplikowane, ale powierzchnia spora.

P1010389.jpg

P1010390.jpg

P1010391.jpg

P1010392.jpg

P1010393.jpg

Gumiaka będziesz malował, czy zostawiasz goły? Przez Ciebie choruję na ten poduszkowiec

Tomek

Gumiaka będziesz malował, czy zostawiasz goły? Przez Ciebie choruję na ten poduszkowiec

Tomek

Tak, jak malowac to wszystko.

Bedzie tutaj troche zabawy z lakierami, bedzie duzo z polyskiem i troche matu.