Skocz do zawartości

Kolekcja subaromana.


subaroman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mam pytanie o gablotki...robiłeś sam(w sensie na zamówienie) czy pochodzą od jakiegoś ogólnodostepnego producenta?

Gablotki zakupilem w Ikei. Te na zdjeciach sa przerobione wg mojego pomyslu, tzn. dolozylem do kazdej szafeczki dodatkowe 4 pulki, nastepnie wszystkie puleczki okleilem czarna matowa folia. Folia ta doskonale eksponuje model, robi swietny podklad. Tyl galoty (drzwi) zastapione zostaly lustrem, dzieki ktoremu modele pieknie widac od tylu.

Takie galotki to szybki i tani sposob na wyeksponowanie i zabezpieczenie kolekcji!!

 

Bardzo podoba mi się Citroen DS, bardzo chciał bym mieć takiego ale jeszcze w dwudziestce czwórce nie widziałem

 

Ten Citroen to model metalowy, zakupiny w celu przerobki (chce spawdzic, co mozna uzyskac, przerabiajac metalowca..?).

Modelik jest dosc fajnie wykonany, dlatego znalazl sie w mojej kolekcji.

 

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co pamiętam jak oglądałem te gabloty w Ikei to mają one szczeliny pomiędzy drzwiczkami a ściankami bocznymi. Czy modele nie kurzą się przez nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co pamiętam jak oglądałem te gabloty w Ikei to mają one szczeliny pomiędzy drzwiczkami a ściankami bocznymi. Czy modele nie kurzą się przez nie?

 

Drzwiczki sa zastapione lustrem, ktore idealnie przylega do bokow szafeczki. Dodatkowo jest ono przyklejone mocna tasma klejaca, dlatego nie ma mozliwosci, aby modele sie zakurzyly. Jezeli chce otworzyc gablotke, to przecinam tasme i zdejmuje lustro. Pozniej przyklejam je na nowo tasma. Proste w obludze i nie ma strachu, ze cos sie zakurzy!!

 

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten żółto mercedes to jest W124? Jakoś tak mi go przypomina do złudzenia. Czarny to na bank W201(190) wersja AMG.

 

Ten zolty Mercedes to C klasa, w wersji z wyscigow DTM (Tamiya).Ten czarny to faktycznie 190`ka, wersja Evo 2 (Fujimi), rowniez z DTM.

 

Pozdrawiam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Zachęcam do powiększenia kolekcji rajdówek o Trabanta, widzę że brakuje.

Wiem że Revell robił kiedyś rajdową wersję, ewentualnie można by zwykłego przerobić.

Trabanty na stanie mam 4, w tym jeden z nowej edycji. Prace ruszaja wkrotce!!!

 

Pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 months later...
Kolego nie odgrzebujemy starych tematów chyba że mały up zrobi Autor. Jest coś takiego jak PW,GG i mail. Pozdrawiam

 

Nie czytalem dokladnie regulaminu, ale chyba nie ma punktu, ktory zabrania przegladac czy tez komentowac starsze tematy...? Bo jaka to roznica, czy temat odswiezy autor czy inna osoba...? Jezeli sie myle, to poprosze o konkretny paragraf regulaminu forum, wszystko wtedy odszczekam. Ewentualnie niech admin wywala galerie starsze niz np.miesiac czasu, nie bedzie klopotu.

 

A wracajac, Andrzeju, do tematu, to milo mi, ze podoba Ci sie moja kolekcja.

 

Szafeczki, w ktorych stoja modele to produkty Ikei, troszke przeze mnie przerobione. Dorobilem do kazdej po cztery pulki a tylna szybe zamienilem na lustro, zeby mozna bylo podziwiac tyl modelu. Efekt przeszedl moje oczekiwania, jest rewelacyjnie. modele sa calkowicie zabezpieczone przed kurzem.

Wkrotce powiekszy sie tez moja kolekcja, co niezwlocznie zostanie ewiecznione na zdjeciach

 

Jezeli bedziesz potrzebowal konkretniejszych informacji lub jakiejs rady, to uderzaj smialo na PW lub GG.

 

Pozdrawiam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paczek1981, ja też się z tobą nie zgodzę, gdyż nie odgrzewamy tematów starych i których autor już nie działa na forum (przynajmniej mi się wydaje, że jest taka niepisana zasada) Ja od dłuższego czasu też zastanawiam się nad jakąś gablotką, ale Ikeę w okolicy Olsztyna dopiero za 2 lata wybudują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.