Skocz do zawartości

"Who hunt who...." 1/35


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Budząc się z letargu, jakim jest niewątpliwie okres świąteczny i ponoworoczny....w ciężkich mękach zlepiłem sobie kolejną kotkę.

Tym razem poj. kołowy, by nieco od gęsi odpocząć.

Nie robiłem już x czasu nic na samych kółkach...to i akuratnio się złożyło.

 

Zamysłem scenki ma być obopólne polowanie...tyle tylko, że jak to w życiu bywa role się często zamieniają - raz polujesz, raz jesteś zwierzyną.

 

Okres, to jeden z mych ulubionych - Normandia.

Scenka nie będzie kolosalnych rozmiarów - dwóch myśliwych..bądź dwie zwierzyny.Figurant USAński, gdzieś w krzaczorach i Puma na "wypadzie"...ot scenka, jakich wiele.

 

Urodzone w bólach:

ResizeofDSCF5936.jpg

ResizeofDSCF5937.jpg

Budowa - lego, natomiast instr. montażu to wyższa szkoła jazdy - kociokwik z poplątaniem, gdzie nieraz można przeoczyć to i owo.

Mam nadzieję, że "pokazywanie" mnie zmusi do choć nikłego wysiłku modelarskiego...a kilka modeli rozdłubałem...i tak leża, leża,leżą....

 

 

No nic, to do następnego.

 

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na moj rozum to powinno być 'who hunts who' ;)

 

zapowiada sie jak zwykle świetnie, bede kibicował.

 

Fakt, nie zajrzałem - wkradła się literówka.

 

Fajnie, że znasz angielski, ale temat tytułów wątków chyba była już dyskusja. Nikomu taki tytuł nie ułatwi w przyszłości wyszukania warsztatu tego pojazdu.

Pzdr

 

 

Jak już chciałeś zabłysnąć , jak flesh w polu...to zdania od FAJNIE nie powinieneś Edit... nadinterpretacja... Mod... zaczynać - bo nie jest poprawne..wiec zanim kogokolwiek zaczniesz upominać w kwestii jeż. ang. - popracuj nad ojczystym ;]

 

 

Nie widziałem, aby Administracja zabrała głos w moim wątku...

 

 

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że znasz angielski, ale temat tytułów wątków chyba była już dyskusja. Nikomu taki tytuł nie ułatwi w przyszłości wyszukania warsztatu tego pojazdu.

Pzdr

 

 

Jak już chciałeś zabłysnąć , jak flesh w polu...to zdania od FAJNIE nie powinieneś Edit... nadinterpretacja... Mod... zaczynać - bo nie jest poprawne..wiec zanim kogokolwiek zaczniesz upominać w kwestii jeż. ang. - popracuj nad ojczystym ;]

 

Sebowi nie chodziło o błąd w temacie, a raczej o to że nie umieściłeś w nim nazwy pojazdu co utrudnia odnalezienie Twojego modelu w forumowej wyszukiwarce. Pokazał co było intencją w jego wypowiedzi w drugim zdaniu. "Nikomu taki tytuł nie ułatwi w przyszłości wyszukania warsztatu tego pojazdu."

 

Mógłbyś w sumie dać: "Who hunt who...." Puma 1/35

 

Z tym Edit... nadinterpretacja... Mod... chyba jednak przesadziłeś

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Edit... nadinterpretacja... Mod... chyba jednak przesadziłeś
Racja, powinno być Mości Książę.

Po co ta ironia? Czy ja każę tak pisać? Według mnie Edit... nadinterpretacja... Mod... to jest swego rodzaju obelga a jesteśmy na forum modelarskim a nie...

Gwarantuje że są lepsze zwroty, które można używać wobec innych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak każdy będzie się na forum czepiał o takiego Edit... nadinterpretacja... Mod... itp. to na tym forum będzie więcej kłótni niż modelarstwa... czasem trzeba przyjac coś z żartem

 

popracuj nad ojczystym ;]

Nigdy nie widziałem żeby Seb zrobił jakis poważny błąd w pisowni :]

 

PS. Edit... nadinterpretacja... Mod...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyyy... troszeczkę sie powaliło w temacie...

 

Wróćmy do tematu... co do modelu czysto sklejony, szkoda że metalowej lufy nie dokupiłeś do pumy sa na prawdę tanie.

 

Zobaczymy co dalej nakombinujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam.

 

Model to DML, fakt tego nie dodałem...po prostu pośpiech( z czasem krucho ostatnio)

 

 

1 wypowiedź była grzecznością, 2 złośliwością..trzecia natomiast to istny trolling .

 

Przecież szarpał netowo się nie będę, szkoda na to czasu, mam inne zajęcia - lepienie modeli.

 

marioba, muszę tylko uporać się z innymi pojazdami na etapie budowy i ruszam z nią.Nigdy nie robiłem scenki "schodkowej" a taka wisi mi na "haczyku" czas jakiś.

 

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.