Skocz do zawartości

DAF XF Super Space Cab Italeri


tyrael

Rekomendowane odpowiedzi

o kurde to lipa musze zmatowac walnac podklad i na srebrno pomaliwac za bardzo sie pospieszylem... ;/ ale w intrukcji podali ze malowac na czarno... w ogole ta instrukcja jest pokraczna nie ma pokazane jak zainstalowac z tylu ramy butle od powietrza... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak myślicie czy jeśli mam ten samej firmy lakiery i po nałożeniu srebrnego na czarny nie powinno się nic stać? Bo jeśli nie to nie wiem czy jest sens szlifowania, podkładem pryskania a potem baza. Bo filtr zamiast na srebrno pomalowałem na czarno stad to pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrny od razu Ci czarnego nei pokryje, więc najpierw podkład, później srebrny i na to bezbarwny.

Dlaczego srebny niema pokryć czarnego ? Tak samo jak alclady, tak i srebny można kłaść na czarny, ba gdyby podłożem była czarna błyszcząca to był by lepszy efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja zdjęcia telefonem znów robione ale w poniedziałek będę miał cyfrówkę to zrobię dokładniejsze tyle udało mi się zrobić model powoli idzie bo mało czasu jest ale zawsze do przodu Dziś powinny być zrobione ryfle i siodło jeszcze ale to się okaże Jutro idę po lakier na kabinę wiec będzie tez pomalowana na jaki kolor to się okaże myślę ze na niebiesko.

 

89023366.jpg

87647628.jpg

40335225.jpg

34523187.jpg

 

(nie mogę zrobić tych fotek jeśli jakiś mod mógł by mi pomoc był bym wdzięczny, bo robię to jak zawsze a nie mogę ich wrzucić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

74469746284539792931.jpg

 

Tak to wygląda na teraz osłony niebieski metalik (nie wiem czy ostateczny kolor) bo malowany chyba będzie tak ze do polowy kabina biała a dol kabiny, osłony boczne, lusterka, grill na niebiesko jak myślicie? Czy lepiej zrobić jednobarwny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drwałem się do aparatu wreszcie i zrobiłem takie 4 zdjęcia na szybko przymiarka jak to wygląda na dzisiaj Kabina była nie domalowana jeszcze czekają ja poprawki rama skończona w 95% brakuje paru szczegółów.

 

20099262619959784592.jpg

84660499486370702004.jpg

16096338090851707529.jpg

70641790064009248706.jpg

 

I co powiecie? Przyjmę każdą krytykę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie czy te uszczelki czarne które będą tam gdzie się szyby wkleja mam namalować normalnie lakierem czy później na szkle namalować? bo wolał bym to zrobić teraz niż później schodzić specjalnie do "lakierni" i malować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pomalowałem już te uszczelki parę dni temu ale mam do was pytanie jakie zrobić wnętrze? Białe czy zostawić w kolorze szarego jasnego podkładu? Bo to wnętrze to moje utrapienie jest... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomalowałem już te uszczelki parę dni temu ale mam do was pytanie jakie zrobić wnętrze? Białe czy zostawić w kolorze szarego jasnego podkładu? Bo to wnętrze to moje utrapienie jest... ;/

Jak dla mnie wnętrze pasowałoby białe z jakimiś niebieskimi wstawkami. Jak narazie model wygląda super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mailem białe ale źle wyglądało coś się z farba stało i teraz jestem w trakcie likwidacji tego białego koloru i chyba zrobię czarne wnętrze z elementami niebieskimi jak kabina... chociaż nie wiem macie pomysły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyrael dla mnie najlepszą opcją byłoby połączenie szarości i niebieskiego w środku. Takie wstawki można by niebieskie zrobić na fotelach i boczkach Reszta by dobrze wyglądała w szarości Takie tylko moje zdanie

 

Dajesz fotki tych uszczelek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.