Skocz do zawartości

Admiral Graf Spee 1/350


abir24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegow. Czy ktos moze cos doradzic przymiezam sie do kupna nowej lodeczki /jak w temacie/ znalazlem dwie Academy i Trumpeter. Bardziej sklaniam sie na f-me Trumpeter no ale.... I jeszcze jedno moze ktos z was sklejal te stateczki Varyag Suvarov Borodino /Zvezda/ Kto cos dolozy do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Trumpka .. pewnie będzie lepsza jakość wyprasek.. sam zbieram się na zakup tego modelu. Lecz w stocznie jak na razie zajmuje Big E więc z czasem dopiero przyjdzie zakup i robota Admirala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admiral Graf Spee ...Klasyk wojny korsarskiej..... Kiedyś miałem go w swojej kolekcji i rozważam ponowne podejście w skali 1/350

Liczę że szybko się zdecydujesz, zakupisz i rozpoczniesz relację oraz przetrzesz szlak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, zgadzam się z Macisso Rozpocznij pracę jak najszybciej!

Rada aby wybrać wypraskę Trumpka jest ok

U mnie w tej chwili Bismarck na warsztacie ale w przyszłości zamierzam podjąć innego brata Kriegsmarine - Prinz Eugen

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpocznij pracę jak najszybciej!

He he... No nie tak szybko. Na razie mam przy czym dłubać

Ale "kieszonkowca" na pewno dopadnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byloby miec oba i zrobic jeden no ale...... Wszystko przemawia za Trumpkiem ogladajac oba modele a raczej zawartosc kartonu no to Trumpek mimo pozornie roznicy w cenie.Zakup zostawie na dzien dziecka .Chetnie pobawilbym sie swoim Bismarckiem ale czas tego brak troszke wstrzymuje mnie kadlub jest troszke szlifowania, ale sledze inne prace ladnego Bisma... ma kolego Skell.Teraz rozmyslam nad Suvarovem troszke maly, chyba 34 cm ale mnie zainteresowal.Pozdrawiam i zabierajmy sie do klejenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja tez przymierzam sie do Graff-a,(upolowałem nawet monografie na Allegro :) ).Chciałbym tylko spytac,czy z Trampkiem jest aż tak zle merytorycznie? Bo po obejrzeniu wyprasek wyglada znacznie lepiej niż Academy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja tez przymierzam sie do Graff-a,(upolowałem nawet monografie na Allegro ).Chciałbym tylko spytac,czy z Trampkiem jest aż tak zle merytorycznie? Bo po obejrzeniu wyprasek wyglada znacznie lepiej niż Academy.

 

- to teraz juz wiem kto mi buchnał ja z przed nosa....

 

kupuj i sklejaj a my bedziemy lukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam kolegów

Co do wyboru to ja mam już Admirała i zdecydowałem się na Academy. Czeka w kolejce po realizowanym obecnie przeze mnie projekcie - Bismarck.

Wypraski są na dobrym poziomie a i szczegółowość modelu całkiem niezła. Jedyną "wadą" są załączone w zestawie relingi ale to jest do przeskoczenia. Jednym słowem polecam! Sam już nie mogę się doczekać pracy nad tym modelem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Zyzio,mam pytanie,ile ten zestaw wyszedłby po przyjechaniu do Polski??

(wszystkie koszty) Ja właśnie szykuje się do zakupu.Zastanawiam sie ,może właśnie taki.Tylko nie wiem,czy taniej nie byłoby Trumpeter i wszystkie dodatki osobno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Zyzio,mam pytanie,ile ten zestaw wyszedłby po przyjechaniu do Polski??

(wszystkie koszty) Ja właśnie szykuje się do zakupu.Zastanawiam sie ,może właśnie taki.Tylko nie wiem,czy taniej nie byłoby Trumpeter i wszystkie dodatki osobno?

 

Niestety nie wiem bo nie sprowadzam go na razie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie do zorientowanych kolegów! Mam okazje pozyskania bez kosztów (odwiedziny rodziny) wyżej zaprezentowanej wersji Graf Spee Academy Special Edition.Cena to ok. 110 $.Pytanie czy warto,czy lepiej u nas Trumpeter + fototrawionki + metalowe lufy np.Master?? Proszę o rade.

PS Może warto ściągnąc jakiś inny u nas niedostępny model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
Ponawiam pytanie do zorientowanych kolegów! Mam okazje pozyskania bez kosztów (odwiedziny rodziny) wyżej zaprezentowanej wersji Graf Spee Academy Special Edition.Cena to ok. 110 $.Pytanie czy warto,czy lepiej u nas Trumpeter + fototrawionki + metalowe lufy np.Master?? Proszę o rade.

PS Może warto ściągnąc jakiś inny u nas niedostępny model?

Czytałem twój post ale zupełnie nie umiem ci doradzić w tej kwestii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów,

 

Moim skromnym zdaniem jedynym dużym plusem tego zestawu, poza oczywiście jego "premium edition" jest imitacja drewnianego pokładu. To na prawdę daje duży efekt a resztę drobnicy można skompletować zarówno w zestawie z Academy jak i Trumpetera.

 

th_14104_grafspee_01.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.