Skocz do zawartości

[I&A] - AAVP-7A1 - Hobby Boss - 1:35


sir.michal

Rekomendowane odpowiedzi

Masz Eryk kolejnego uczestnika.

Dołączam się do projektu z takim bydlakiem a w przyszłości jeszcze kilkoma modelami a na koniec duża diorama.

Model nie będzie waloryzowany najwyżej produkcja własna malowanie takie jak na pudełku żeby było kolorowo na dioramie.

Koniec gadania tylko do roboty.

imagesimg0419zmniejszac.jpg

 

Postępy dopiero jutro wieczorem po modelarni.

In-boxa nie robię ponieważ części wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To następne postępy doszlifowałem resztę kół i zaszpachlowałem podwozie ale i tak nie do końca jeśli chodzi o nadlewki jest ich pełno na kołach a w kabinie pełno śladów po wypychach mocna się namęczę z tym modelem ale już koniec tego narzekania. ;o)

Teraz zdjęcia:

Wszystkie koła.

imagesimg0422zmniejszac.jpg

 

A teraz sklejony układ napędowy to było jak do tej pory najprzyjemniejsza czynność i jeszcze zamontowałem wiatraczki czy jak się to nazywa co umożliwia pływanie będzie można się bawić w ich odsłanianie zasłanianie i tak na około ponieważ zasłonki są ruchome.

 

imagesimg0428zmniejszac.jpg

 

I jeszcze raz przepraszam za zdjęcia robione na szybko aby jak najprędzej się pochwalić co tam namodziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie relacja słowna jutro dodam zdjęcia zaszpachlowałem podwozie i zacząłem sklejać wnętrze ,prawy bok i ławeczki przy ścianie oraz zacząłem kleić gasiki jedno ogniwko die części mam nadzieję że jutro zdążę je skleić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaszpachlowałem wannę i wyszlifowałem.

Zacząłem też sklejać gąski i tyle skleiłem

imagesimg0445zmniejszac.jpg

 

A jeszcze tyle do sklejenia

imagesimg0449zmniejszac.jpg

 

Oraz skleiłem jedną stronę wnętrza kabiny

imagesimg0448zmniejszac.jpg

 

i jeden rząd ławeczek przy ścianie na dalsze postępy z pracy trzeba będzie poczekać do 20 jak wrócę z modelarni to wkleję zdjęcia z postępami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dłubanina w środku trzy godziny z głowy jeszcze dzień dwa skończę wnętrze i pierwsze malowanko.

Efekty dzisiejszych prac poniżej;

 

imagesimg0450zmniejszac.jpg

 

imagesimg0451zmniejszac.jpg

 

imagesimg0455zmniejszac.jpg

 

Więcej najprawdopodobniej jutro po 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do koloru pierw skończę wnętrze-całe potem będę się zastanawiał nad kolorem ale i tak udam się do specjalisty jak dla mnie czyli Eryka on ma na pewno jakąś farbę bo sam siedzi po uszy w Iraku po uszy więc pożyczę jakąś farbę od niego i rozwiązanie mam gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem leniłem się kilka dni. ;o)

A to już wczorajsze postępy w budowie.

Mam nadzieję że dziś skończę całe wnętrze i pod koniec tygodnia lub na początku następnego malowanko.

 

imagesimg0471zmniejszac.jpg

 

imagesimg0472zmniejszac.jpg

 

imagesimg0473zmniejszac.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postępy z ostatnich dni walki.

Zdjęcia takie sobie robione na parapecie i jedną ręką więc wybaczcie.

imagesimg0478zmniejszac.jpg

 

imagesimg0476zmniejszac.jpg

 

imagesimg0479zmniejszac.jpg

 

imagesimg0475zmniejszac.jpg

 

imagesimg0480zmniejszac.jpg

 

Posklejane koła czekające na malowanie

imagesimg0477zmniejszac.jpg

 

I mały detalik lecz pamiętajcie że wszystko co małe jest piękne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.