Skocz do zawartości

[I&A] M2A2 Bradley-Tamiya-1:35


sir.michal

Rekomendowane odpowiedzi

No modelik fajny, a jaką wersje malowania chcesz zrobić NATO, czy pustynny?? jak pustynny to postaraj się poszukać odpowiedniej farby. Niewiem zabardzo jak on sie zazywa bodajże pustynny brąz, ale wiem że ten najnowszy odcień ma w sobie róż. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz coś więcej napisać, czy warto kupować? tzn, jaki plastik, jak odlany itp itd..

No ja mojego kupiłem za 76 zeta i nie żałuję. Plastik jest w porządku, nie mam zarzutów. Sklejalność też bardzo dobra, wypychacze któe trzeba usunąć są tylko na fartuchach bocznych.

Mój wyszedł tak.

http://i609.photobucket.com/albums/tt178/Pologne_1/SV504885.jpg?t=1275493578

Jaki projekt takie malowanie.

Oba malowania były używane. Jako lekturę polecam:

http://picasaweb.google.com/andy.adyns

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o AAVP7A1 to domyślam się że wybrałeś malowanie NATO, masz układ malowania z każdego rzutu ?? posciągaj sobie dużo materiałów ,wybierz kształty które ci się najbardziej podobaja:) tu kolega podał dobrą stronke:) Mam ten model tylko że z TAMIYii, zrobiłem kamo NATO, chciałbym to pokazać ale nie mam odpowiedniego aparatu;/ może za jakiś czas, pożycze albo się dorobie :P:) goodluck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed ostatnia relacja

Kółeczka powycinane czekają na malowanko.

imagesimg0518zmniejszac.jpg

 

I bradley sklejony całkiem przyjemny model jeszcze tylko malowanko i kalki.

Wieżyczka.

imagesimg0520zmniejszac.jpg

 

Działo jest ruchome opuszcza się w dół i podnosi do góry przy małej pomocy.

A cała wieżyczka obraca się o 360 stopni.

imagesimg0521zmniejszac.jpg

 

A tak prezentuje się na podstawce(tak skradziona od AAVP bradley lepiej na niej wygląda.

imagesimg0519zmniejszac.jpg

 

imagesimg0523zmniejszac.jpg

 

Kolejna ostatnia relacja jutro po malowanku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależało mi na tym żeby zrobić małych rozmiarów podstawkę i przez to wszystko prostopadle.

To jest i tak podstawka chwilowa szykuję się do dużego projektu z dwoma Hamvee ,AAVP ,Bradleyem , i Big Foodem.

Więc tam wszystko będzie ładnie wyeksponowane całość będzie miała ze 2 metry ale to mały szczegół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest i tak podstawka chwilowa szykuję się do dużego projektu z dwoma Hamvee [...] 2 metry ale to mały szczegół.

 

Odpuść sobie. Z własnego doświadczenia wiem, że nie warto robić dioram zanim się nie opanuje jako tako robienia modeli. Tym bardziej dwu-metrowych. Lepiej, lepiej dopracuj modele a nie bierz się za podstawki. Uwierz, że wyjdzie ci to na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.