Skocz do zawartości

Sturmgeschutz Sdkfz. 167 - Academy 1:35


waldeczek

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt teren wymiata, super zrobione, na figurkach się nie znam, ale z oczami coś nie teges ładnie po za tym je pomalowałeś, mundury itp.choć temu szkopowi co klęka to te buciki się świecą jak by je pastował co dopiero Pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to walą po oczach te czyste koła gąski i wanna, zero brudu, czy jakiegoś kurzu...

Jeszcze raz wielkie brawa za teren, nie mogę się napatrzeć. Super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choć temu szkopowi co klęka to te buciki się świecą jak by je pastował co dopiero

 

Może jakiś kapral uwziął się na niego .

 

Co do figurek : " Czy te oczy mogą kłamać ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko, od źle wykończonej podstawki aż po sam pojazd wymagało by poprawek. Na figurkach się nie znam, może taka wizja była autora, że cała załoga dostała wytrzeszczu? No i wudać szminki wszyscy mają w ekwipunku obowiązkowo.

Pojazd jest sklejony, pomalowany... i tyle.

Teren może i dobry, ale te kamienie to z kilometra widać że nazbierane na podwórku i przyklejone do podstawki- w życiu takiego "terenu skalistego" nie widziałem.

Działaj dalej, to co pokazałeś wyżej jest mocno przeciętne, ale teraz może być już tylko lepiej...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co pokazałeś wyżej jest mocno przeciętne

Bardzo mocno przeciętne.

Nie ma tu logiki:

Figurki.

Jedni spokojnie ida, inni strzelaja i atakuja, a jeszcze inni cos obserwuja.

Dziwne malowanie samego wozu.podwozie piaskowe góra zielona???

Kamienie skąd sie ich tyle tam wzielo???

Te wiadra zaczepiane byly raczej z tylu pojazdu a nie z boków i po co az dwa???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Sorki stary ale skąd ty wziąłeś to malowanie? Bazy pojazdu na nadbudówce w ogóle nie widać. Co do "załogantów", sytuacja mnie trochę zaskoczyła, dlaczego tych dwóch po lewej idzie do ataku, a załoga i reszta krok i pozycja spacerowa? Pojazd wygląda jak "spod igły" nawet armaty nie kalibrowali, MG ktoś chyba pożyczył? Wiaderka wiszące na błotniku przy pierwszym ruchu uległy by zmieleniu! Model czysty ale brak w nim waloryzacji. Podstawka O'K, chyba Włochy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Ciebie jedną propozycję, weź ten model, wsadź go do kreta, zejdzie Ci wtedy farba i wszystkie części ładnie wrócą do swojego pierwotnego stanu. jak to zrobisz zacznij wątek warsztatowy i pytaj o wszystko. Będziesz na pewno sto razy bardziej zadowolony z tego modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za malowanie/kamuflaż??? Jeśli już to powinien być albo cały w dunkelgelb czyli taki żółtawy. Było to malowanie dla wcześniejszych pojazdów. Albo dla pojazdów z póżniejszego okresu może być ambush. Czyli dunkelgelb, chocolate braun i zielony(nie pamiętam już teraz tej nazwy ale chyba było to olivgrun, jeśli się nie myle).

 

Dodam że podoba mi się dioramka ale bez tych kamieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.