Skocz do zawartości

Messerschmitt Bf 110 E-1 1:72 Revell


skwercio

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, wprawdzie ja jestem też początkującym , pewnie nawet bardziej od Ciebie ale czy nie za dużo rozpoczynasz projektów na raz ? Teciak , Mustang teraz 110 .

Niby nie moja sprawa ; ale wydaje mi się , ze inni mnie chyba poprą.

Chyba lepiej jedno skończyć nawet brzydko ale starać się nad jednym projektem niż....

 

BTW , nie traktuj tego jakoś poważnie to tylko takie sugestie nieco starszego od Ciebie wiekiem a z pewnością młodszego stażem.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numerek części umieszczony w kabinie to mnie już rozwalił

niewątpliwie jest nie do usunięcia i zakłóci bogato zwaloryzowany kokpit...

ostatecznym ciosem była dla mnie za mała owiewka

...zdecydowanie spowodowała że kadłuba w ogóle nie dało się złożyć, skrzydła nie pasowały, a 110 wyglądała by przez tą kabinkę jak łódź podwodna... przez tą zakichaną szybkę nawet sie nie dało spróbować poszpachlować modelu ani pouczyć jak nakładać - nota bene wyglądające na bardzo przyjemne - kalkomanie...

 

masz racje zestaw sam się zdyskwalifikował swoją jakością...

 

nie jeden złożył z tego zestawu przyzwoitą 110tkę... a wiesz dla czego? BO SIĘ DO NIEJ MINIMALNIE PRZYŁOŻYŁ!

 

weź człowieku jak coś zaczynasz to kończ, a nie śmieć na forum...

 

teraz czas na P.11... tam nie ma nr-ka w kabinie... oszklenie też nie za wielkie, zobaczymy co tym razem z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę. Wielu z nas ma na warsztacie kilkanaście modeli. I jest tak że gdy jeden nas męczy bierzemy się za kolejny. Sam mam około 10 rozpoczętych...Ale wiesz co? Przede wszystkim STARAMY SIĘ JE SKLEIĆ JAK NAJPOPRAWNIEJ! Weźże kup sobie w końcu Tamyię bo istnieje nadzieja że tam wszystko będzie pięknie pasowało...no chyba że cię znudzi bo uznasz że z powodu jej dokładności nie możesz rzucić jej w kąt. Sorry za złośliwość ale już nie wytrzymałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja go nie wyrzuciłem... Jak nabiorę sił i umiejętności to się do niego znowu wezmę...

 

A umiejętności będę nabierał na modelach takich jak np. mustang z poprzedniego warsztatu, i P-11 z MC... nie superdokładnych, ale jednak trochę łatwiejszych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jednak trochę łatwiejszych

Wybacz, ale ten Beef jest znacznie łatwiejszy od P-11, przynajmniej jeśli rozpatrujesz wykonanie w miarę zgodne z historią... A na pewno jest łatwiejszy od ICMowskiego P-51 - wiem, bo sklejałem.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie są łatwiejsze...

 

Jachud3 ma rację...wracaj do Beefa pasować kabinę i pozbyć sie numerka To nie jest model do sklejenia treningowego jeśli chcesz ją ładnie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złóż starannie kadłub na sucho, zepnij go taśmą albo gumkami recepturkami żeby się trzyma łtak jak ma być na gotowo i przyłóż kabinę na sucho - wtedy zrób zdjęcie i pokaż ile toto za małe... no przecież nie jest o połowę za wąska/za krótka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ja jak zaczynałem, a coś mi nie szło... no cóż... trochę kleju, pozostawione otwory na załadunek odpowiednich materiałów i ziuuuuuuu te odpowiednie materiały to saletra+cukier :):)

a tak na poważnie, rozpaprać można kilka projektów, ja też mam dłubanych pare, z czego dwa na MW, jeden znich jest już poczwórny, ale jakoś tam "se" dłubię i nie zamykam tematu, także jak już się bierzesz za tyle, ok, może tak lubisz, ale nie zamykaj-nie oddawaj do kasacji danego tematu, bo może z czasem się okazać, że przestaniesz co kolwiek dłubać, bo po prostu ogrom "problemów" cię przytłoczy, a wtedy jak już wcześniej wspomniałem... ziuuuu saletra+cukier:)

 

Powodzenia i więcej optymizmu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.