Skocz do zawartości

NISSAN GT-R R35 - AOSHIMA 1/24


powerpablo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dziś przyszedł czas by zaprezentować Wam drodzy modelarze kolejny model z pod mojej ręki.

Jest To model Aoshimy trochę skąpy w detale ale ładnie odlany i wszystko pasuje. Model zrobiony prosto z pudła tylko dorzucony czerwony flock na podłodze i loga nissana - metal stickery. Kolor bazowy pochodzi z palety Nissana z lakierni - Cooper Bronze.

Oceniajcie......................

nissangt-r1.jpg

nissangr-r3.jpg

nissangr-r2.jpg

nissangt-r5.jpg

nissangt-r6.jpg

nissangt-r4.jpg

nissangt-r7.jpg

czekam na Wasze opinie.....

 

pozdrawiam

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny kolor i jak dla mnie świetne wykonanie.

Lakier równiutki i błyszczący choć po prawej stronie z tyłu za kołem jakoś tak dziwnie się ułożył - może to tylko kwestia zdjęcia.

Zdjęcia na czarnym tle ładnie ożywiają kolor karoserii

Te na jasnym tle wyszły trochę bladziej - może to tylko kwestia balansu bieli albo jakości oświetlenia. A jak jest z tym w rzeczywistości, która barwa bliższa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nissan wygląda elegancko. Bardzo podoba mi się kolor, który wybrałeś oraz (na tyle na ile można je dostrzec przez szybę) wykonanie wnętrza. Wszystko byłoby perfetto gdyby nie kilka niedoskonałości, które wychwyciłem na karoserii:

 

th_42119_nissangt_r1_122_734lo.jpgth_42121_nissangr_r3_122_167lo.jpg

 

Nie wiem czy są one wynikiem niedostatecznego przygotowania powierzchni do malowania, czy też niedoskonałości lakieru, jednakże nieco psują piękną linie auta, które w tym kolorze niewątpliwie ma pazur.

 

Pozdrawiam i czekam na kolejne ciekawe projekty

 

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W tych miejscach owszem stało się to czego by pewnie nikt nie przewidział. A miano wicie na kastę poszedł podkład z puszki z lakierni i porobił dużo i w miarę głębokich wżerów, potem kasta wylądowała w płynie hamulcowym i tam gdzie były wżery pozostały dziury. Po szpachlowałem te miejsca i położyłem inny podkład wszystko było OK, następnie poszedł kolor czarny pod bazę i potem baza i nadal jest OK. Problem się pojawił po nałożeniu lakieru bezbarwnego a dokładnie po jego wypolerowaniu.

Prócz tych miejsc są jeszcze dwa:(

W rzeczywistości jak się spojrzy to tak mało widać.

 

A tak w ogóle to nie wiem za jaki model mam się zabrać myślę o jakimś rajdowym projekcie......

modele.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślady te są widoczne, aczkolwiek nie na tyle, aby była to jakaś wielka tragedia. Model ogólnie bardzo fajnie się prezentuje.

 

Ja na Twoim miejscu zabrałbym się za coś klasycznego (nie najnowszego) a widzę, że masz w modelarskim garażu piękną Celicę i Imprezę '99. Mój wybór padłby pewnie na tę pierwszą, ale decyzja oczywiście należy do Ciebie

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany coś może do projektu tuning? Evo X albo Imprezka '99 jako driftowóz, a może Corolla. Potrzebujemy wsparcia w projekcie bo większość tematów nie żyje .

P.S. Najprawdopodobniej dziś/jutro wrzucam relację do projektu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie linii podziału w zaznaczonym miejscu. Nie wiem czy to kwestia zdjęcia - jeśli tak to sorki za czepialstwo. Linia gdzieś nagle znika a nie może to być część drzwi bo GTR ma bezramkowe drzwi.

A ogólnie wielce przyjemny model i bardzo lubię go w tym kolorze. Zdjęcia też "robią robotę"

 

pozdrawiam

 

nissangtr7g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo elegancki model Tylko widać lekko bity, zderzak odstaje. Trochę w tym miejscu jak dla mnie zbyt wielka ta linia podziału. Trochę nie podobają mi się tylne światła, mógłbyś dać lepsze zdjęcia? Kierunkowskazy z tego co widzę pomarańczowe, czy tam czerwone, lepiej by było - według mojego gustu - wyglądały jako przezroczyste. Chociaż pewnie trudniej zrobić Ale model świetnie wykonany, a wnętrze przepiękne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.