Skocz do zawartości

MiG-21 PFM "Phantom Killer" [Zwezda/Innex, 1/72]


Damiano82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Rok prawie minął od czasu ostaniego Zimowego Konkursu Modelwork. Nie udało mi się skończyć modelu na czas. Jego zdjęcia prezentuję więc dopiero teraz. W zasadzie na chwilę obecną jest on skończony w 95%. Brakuje jeszcze kilku anten, siłowników i pierścienia zwieracza dyszy itp. Do budowy użyłem dwóch zestawów: PFM Zwezdy oraz PFM Innex. W zasadzie z Innexa wykorzstałem tylko kilka fragmentów blaszki trawionej oraz napisy eksploatacyjne kalkomanii. Został mi więc praktycznie cały zestaw z którego kiedyś powstanie poznański kruk z podwójnymi belkami R-3S.

obraz001nq.th.jpg

obraz002jt.th.jpg

obraz003t.th.jpg

obraz004l.th.jpg

obraz005yk.th.jpg

obraz007k.th.jpg

obraz008no.th.jpg

 

Za kilka dni zaczynam budowę MiG-23MF. Tym razem w barwach 28PLM ze Słupska. Myślę, że ten mig był tylko treningiem przed kolejnym modeme i tak go traktowałem stąd wiele niedociągnięć i mało detali. W związku z nowym projektem mam do Was prośbę. Podczas przeprowadzki zaginęła mi płytka CD dedykowana do Aeroplana poświęconemu MiGowi 23. Jeśli ktoś ma taką i mółgby mi zrobić kopię oraz przesłać byłbym wielce zobowiązany. Pokryję wszelkie koszta (przelew na wskazane konto). W tej sprawie proszę o ewentualny kontakt na priv.

 

Pozdrawiam

Damian Biwo

P.S.

Zapraszam oczywiście do krytyki. Wszelkie uwagi mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelik zacny. Prawie jak oryginalny MiG na pracach.

Razi mnie trochę to otwarte skrzydło. W tym miejscu jest integralny zbiornik paliwa i to miejsce nawet po zdarciu pokrycia będzie wyglądało inaczej. Będzie widać wypełniacz zbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie poprawności merytorycznej wypowiedzą się zapewne koledzy głębiej siedzący w temacie. Ja chciałbym jedynie pogratulować wyboru ciekawego i efektownego malowania oraz wykonania bardzo cieszącej oko scenki

 

Świetna sprawa!

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gratuluję ukończonego modelu Miga. Bardzo ładnie się prezentuje w tym kamuflażu i w tej scence.

Lecz jako wielki fanatyk tej maszyny widzę kilka nieścisłości z prawdą. Ale jak to każdy w modelarstwie się uczy to popełnia błędy . I wierzę w to ,że Twój następny model czyli Mig-23 będzie zrobiony na wyższym poziomie.

 

 

Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów

Piotr Wawer .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.