Skocz do zawartości

BT-7 Tamiya 1:35


Dumo

Rekomendowane odpowiedzi

Taa, takie komentarze to skarb... Ładne bielenie, może napiszesz jak wykonane? Niezły bydlak z tego BT-7. Przy okazji widać jaką rewolucją był T-34. Pozdrawiam i do następnego

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły bydlak z tego BT-7

 

Tylko tak się wydaje, model jest malutki w porównaniu do tygrusa koło którego leży :P

 

 

Rzeczywiście trzeba coś opisać bo tak bez słowa wrzuciłem

 

Jak na razie na modelu wylądowały:

-szary podkład samochodowy

-preshading czerń pactra

-zieleń bazowa vallejo russian green

-rozjaśnienia także vallejo

-lakier do włosów

-biel vallejo

 

Odpryski robione znanym sposobem biała na lakier do włosów następnie usunięta z modelu za pomocą wody lub rozpuszczalnika.

 

 

Pozdrawiam Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko spytałem, przepraszam. I odważę się zasugerować jedno. Lepsze zdjęcia, bo na chwilę obecną nie widać tego o czym piszesz. W zasadzie mógłbyś równie dobrze stwierdzić, że biały kładłeś na gołym plastiku + czarne bandaże na kołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie mógłbyś równie dobrze stwierdzić, że biały kładłeś na gołym plastiku + czarne bandaże na kołach.

 

Rzeczywiście i tak wygląda w realu, vallejo russian green ma podony kolor do plastiku tamiyi.

 

Jutro wrzuce lepsze fotki jak wszystko wychnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba jedyny pojazd z sowieckich stworów, do którego nie pasuje zimowy kamuflaż, według mnie oczywiście. Sam nie wiem czemu tak mi się wydaję Nie chodzi mi tu o Twoje wykonanie dumo, bo jest świetne ale ogólnie. Do niego najlepiej pasuje jednobarwny zielony.

 

Mam natomiast małą uwagę co do gwiazd na wieżyczce. Wydaje mi się, że lepszy byłby efekt, gdybyś pomalował je najpierw na wcześniejszym kolorze zielonym, a następnie przy nakładaniu białego mogłeś je po omijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam natomiast małą uwagę co do gwiazd na wieżyczce. Wydaje mi się, że lepszy byłby efekt, gdybyś pomalował je najpierw na wcześniejszym kolorze zielonym, a następnie przy nakładaniu białego mogłeś je po omijać.

 

Otóż na letniej wersji nie było żadnych gwiazd dopiero na zimowym kamo malowano czerwone gwiazdy żeby się wyróżniały przy białej aurze.

 

 

Model około 140, Friulki stówka. No no no kosztowne mamy hobby Laughing A wracając do tematu jak się skleja ten czołg ? Domyślam się, że jest to model samoskładalny, bezszpachlowalny itp ?

 

Friule ponad 130zł bo niestety w martoli kupione, chciałem na allegro ale mam zawieszone konto.

 

Rzeczywiście model składał się jak klocki lego bardzo dobrze spasowany lecz moim zdaniem nadal za drogi jak na tak mały rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli nadchodzi koniec prac, z obić zrezygnowałem nie wyglądały na nim za dobrze, moim zdaniem jest wystarczająco styrany.

 

Oceniajta ;o)

 

P1020001.jpg

 

P1020002.jpg

 

P1020003.jpg

 

P1020005.jpg

 

P1020007.jpg

 

P1020009.jpg

 

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.