Skocz do zawartości

Panther G Spät, Dragon 1/35


tomek14147

Rekomendowane odpowiedzi

ja szczerze mowiac nie widze tych filtrów, biedronke itd poza przednia plyta, obicia raczej mocno srednio, ten otwarty wlaz jest w kolorze metalu? narzedzia juz spoko, wystarczy tylko je przetrzec metalizerem ale przy podwoziu wytarte elementy wygladaja jak matowa klamka aluminiowa czyli kiepsko. podsumowujac, jest sporo rzeczy ktore moglbys poprawic ale potencjal jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK już się tłumaczę:

ja szczerze mowiac nie widze tych filtrów, biedronke itd poza przednia plyta

Faktycznie mogłem trochę mocniej go potraktować tymi olejami, bo po położeniu matu trochę to wszystko znikło, ale planuję go jeszcze pomęczyć jakimiś płukankami

ten otwarty wlaz jest w kolorze metalu?

Właz był w kolorze minii, jednak od samego początku średnio mi się podobał, chciałem go trochę rozjaśnić i przygotować pod dalsze brudzenie, ale wyszło tak średnio i planuję go przemalować

przy podwoziu wytarte elementy wygladaja jak matowa klamka aluminiowa czyli kiepsko

Widocznie muszę wymienić srebrny Revella na coś lepszego

 

Mimo wszystko dzięki za konstruktywną krytykę. Jeżeli ktoś ma coś jeszcze do dodania to pisać śmiało, ja się nie obrażam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jesteś pewny co do tego czarnego łośka?

Dość mocno się odcina od jasnego kamo.

 

 

 

PS. Hehe przypomniała mi się moja łaciata krowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, też się nad tym wash'em zastanawiałem, ale zaryzykowałem. Poza tym planuję położyć jeszcze jakieś pigmenty, tak więc i tak to wszystko trochę zgaśnie.

A tak swoją drogą to dawno nic nie pokazywałeś w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, też się nad tym wash'em zastanawiałem, ale zaryzykowałem. Poza tym planuję położyć jeszcze jakieś pigmenty, tak więc i tak to wszystko trochę zgaśnie.

 

W sumie z pigmentami racja, u mnie łosiek zanikł prawie do zera

 

 

A tak swoją drogą to dawno nic nie pokazywałeś w galerii

 

Proza życia tak zwana, ale coś się ostatnio na szczęście ruszyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalszego psucia ciąg dalszy, a mianowicie wtargnąłem z pigmentami. Na całość poszedł European Dust MiG'a utrwalany Pigment Fixerem. Potem zrobiłem mały make-up z pudrów Tamiyi i utrwaliłem wszystko cieniutką warstwą matu. Pokolorowałem też wydechy, ale po położeniu matu kolory nieco zdechły, więc planuję je jeszcze trochę pokolorować. Teraz planuję dodać trochę suchego błota na podwozie i myślę nad dodaniem jakichś jaśniejszych pigmentów na podwozie, tak dla małego zróżnicowania.

 

DSC00056.jpg

DSC00059.jpg

DSC00060.jpg

DSC00061.jpg

DSC00062.jpg

DSC00063.jpg

DSC00067.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.