Skocz do zawartości

F-14A VF-31 Italeri 1:48


p_bladek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że więcej wymian epitetów (jak górnolotne one by nie były) już tutaj nie zobaczę? Piszcie proszę o modelu i samolocie. I to, że ktoś próbuje przekazać Wam wiedzę nie oznacza, że się "czepia" lub zadziera nosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzik Nexus Mnie poprostu Wypowiedź Kolegi Mirage3 "Co twórca tematu miał na myśli budując ten model"

Spowodowała u mnie odruch drapania się po pół łysinie i zastanawianie sie o co chodzi ?

A wystarczyło napisać.

Model wykonany tak i tak.

Babole merytoryczne takie i takie.

Ogólnie Panowie

Będę się Wami posiłkował przy nastepnej budowie i tyle pozdrawiam.

"DACO" w postaci ebooka juz sie ciagnie. Dzieki Mirage3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Część baboli udało mi sie poprawić.

I tak:

-tery zostały zdięte

-pave spike powedrował w kosmos

-gbu zdemontowane

-dziób dostał nabłyszczenia.

Wiecej zmian wymaga za dużej ingerencji w model przez co mogę go popsuć :(

 

PB060060.jpg

PB060057.jpg

PB060055.jpg

PB060050.jpg

PB0600492.jpg

PB0600472.jpg

PB060046.jpg

PB060045.jpg

PB060041.jpg

PB060038.jpg

PB060035.jpg

PB060034.jpg

PB0600342.jpg

PB0600332.jpg

PB060032.jpg

PB060031.jpg

PB0600312.jpg

PB060030.jpg

PB0600292.jpg

PB060028.jpg

PB060027.jpg

PB060026.jpg

PB060025.jpg

PB060024.jpg

PB060022.jpg

PB060021.jpg

PB060020.jpg

 

Pozdrawiam.

Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Przemku,

 

Mało modelarzy wykonuje poprawki na 'żywym' organiźmie w takim tępie Brawo. Sam model bardzo mi się podoba.

Co do merytoryki technicznej - to raczej mankament zestawu ale 'zawsze' do drobnej poprawki - płetwy ustateczniające pod gondolami silników - ich zakończenia są bardziej 'subtelne' + mechanizm mocowania (klinowania maszyny do pokładu ), i koło podwozia głównego 'trochę przypominają F-15' tkowe, zerknij do Hasegawy dla porównania.

 

 

Pozdrawiam

A.

 

PS. Bardzo mi się podoba przydomek 'Wujkowie....'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo " Wujku" .

Zamieszczam obiecaną Marcinowi Witkowskiemu fotkę pokazujaca dolną ramę wiatrochronu, tak jak obiecałem.

 

f14-photo-vf031-01l.jpg

 

Wydaje mi się że to zdjecie pokazuje też uzbrojenie - malowane na biało (chodź nie jestem pewny)

 

Pozdrawiam.

Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo " Wujku" .

Zamieszczam obiecaną Marcinowi Witkowskiemu fotkę pokazujaca dolną ramę wiatrochronu, tak jak obiecałem.

 

A jednak. Wśród dziesiątek tysięcy zdjęć jakie mam, takich gdzie byłoby widać ten sposób malowania sekcji dziobowej może będzie kilka. To wskazuje, że F-14A w VF-31 nie latały tak pomalowane zbyt długo. Z reguły malowanie wyglądało tak: f14-photo-vf031-10l.jpg

 

A co do uzbrojenia, to na podlinkowanym zdjęciu jest szare. To inny kolor niż płatowiec (FS16440), ale też szary. Z resztą łatwo porównać z amerykańskimi insygniami na kadłubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.