Skocz do zawartości

Ford F100 1953 "The Expendables" - AMT/ERTL - 1/25


Kazik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak, tak - ja też mam takie projekty... Ale nadzieja umiera ostatnia! Pozdrawiam i życzę miłego dnia

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, zmęczył mnie tylko i odpoczywam przy jednośladzie.

Spiesz się spiesz, bo chciałem młodemu na 10=te urodziny pokazać i powiedzieć " Patrz jaki ojciec patałach, a wujek woltyżerkę ekstremalnie uprawia".

Na serio mam nadzieje, ze po odpoczynku przy jednośladzie dasz czadu z Fordem ( ale patrząc co wyprawiasz z Honda marne szanse )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak - ja też mam takie projekty... Ale nadzieja umiera ostatnia!

Może nie będzie tak źle

Przy okazji Hondzi nauczyłem się kilka rzeczy które teraz wykorzystam przy F-100.

Spiesz się spiesz, bo chciałem młodemu na 10=te urodziny pokazać i powiedzieć " Patrz jaki ojciec patałach, a wujek woltyżerkę ekstremalnie uprawia".

A kiedy te urodziny?!

Na serio mam nadzieje, ze po odpoczynku przy jednośladzie dasz czadu z Fordem...

Też mam taką nadzieję i ... (patrz u góry co napisał Paweł).

(...ale patrząc co wyprawiasz z Honda marne szanse )

Why??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodziny 7-go listopada, wiec jeszcze trzy miesiace. Czyli nadzieje mamy obaj. Why?? Poniewaz Twoj "maly, szybki projekt" przy Twojej dokladnosci potrwa jakies 10-12 miesiecy. Kazik, we wszystkich Twoich projektach jestes perfekcjonista do kwadratu, ot why ( nie mowie, ze zle, po prostu uwielbiam amerykance a Twoj Ford to po prostu klasyk ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, nawet 2x.

 

Pierwsze "eee tam"

Poniewaz Twoj "maly, szybki projekt" przy Twojej dokladnosci potrwa jakies 10-12 miesiecy.

Zacząłem go robić 10 maja a mamy 16 lipca więc dopiero 2 miesiące a już spora część roboty za mną

 

drugie "eee tam"

Kazik, we wszystkich Twoich projektach jestes perfekcjonista do kwadratu,

Chciałbym być do kwadratu ale mi jeszcze daleko. Na razie może jestem 0,5 jeśli nie 0,25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
defoe, zanim napiszesz cokolwiek, spójrz proszę na datę wysłania ostatniego posta...

Nie myśl proszę że nie widzę takiej wzmianki przy ostatnim poście autora tematu "Napisane: So lip 16 2011, 9:09"

Dlatego zapytałem się o aktualizację bo jestem bardzo ciekaw finału tego projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale troszkę logiki - autor nie kontynuuje wątku od 3lat, od ponad roku prawie się nie udziela na forum - jakie są szanse przy tych faktach, że dokończy warsztat? Odpowiedz jest raczej oczywista

 

Warto sprawdzać czy dany autor się udziela i jak często - widzisz to klikając na jego nick - pomaga w ustaleniu, czy warto "odgrzewać kotleta" czy też nie.

 

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.