Skocz do zawartości

MAN M90


Dzacek1841

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie używaj kominów!Zupełnie nie pasują do takiego MAN'a.Jeśli masz EMEK-a, to możesz tak podciąć jego wydech, że idealnie spasuję się do modelu.Ja tak zrobiłem w moim.No, ale jeśli nie masz EMEK-a, to ja już nie mam pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzacek, patrz, tak fachowo zwęziłeś opony, że aż koledzy nie zauważyli! Gratulacje! Jakbym specjalnie nie szukał szwu na nich, to też bym nie znalazł. Ja też myślę, że wydech trzeba zrobić inaczej, fajnie by było żebyś w to wszedł, wtedy pomożemy co i jak. Nawet uproszczony będzie wyglądał lepiej niż te kominy, bo one niezbyt pasują. Ja bym jeszcze radził lekko zmienić kolor, jak to mówisz, firanki, zęby nie był idealnie taki sam jak kabiny. Jeszcze ktoś gotów pomyśleć, że kabina też z brezentu zrobiona Prace widać idą dobrze, czekam na więcej wyników i pozdrawiam

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co przyklejał jeżeli to bez przyklejania bardzo dobrze się trzyma??

 

Odpowiedź prozaicznie prosta, po-prostu nie trzymały się dożę

 

Niestety nie mam ani nie che mi się robić oryginalnego manowskiego tłumika, kabina dostanie kurnik, kominy mi się podobają:P udało mi się je zamontować

 

Jak zmienić kolor? o0 szyby wkleiłem pasek dałem, firanki nigdy nie są w kolorze nadwozia :P w tym przypadku są zielone, bo tylko taki materiał miałem pod ręką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie chodziło o naczepę:D

może jakiś bezbarwny mat pomoże na plandekę?:D

Swoją drogą w Poznaniu na gożysława na parkingu solnera stoją takie niebieskie midlumy panopy, niektóre z kurnikami:) jak by ktoś mógł zrobić zdjęcie na bazie lub na trasie z lub do VW był bym wdzięczny

 

Kiedy skleisz coś normalnego bez przeróbek i tych śmiesznych udziwnień, a co najważniejsze powoli i dokładnie ??

że niby ja?;> eleganckich trucków już dużo:D

 

Chyba mogą jeździć takie zestawy na międzynarodówce

4733347310_d6b8bc82e3_b.jpg

 

1bb0759a2891ba6f.jpg

 

 

Ps: Paweł jak będziesz przy okazji w modelarskim nie zapomnij o czerwonej fabie dla mnie xD

 

donderdag30augustus021bzn4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie śmiesznie małą ładowność, tylko adekwatną do ilości osim, czemu ma być krótsza? żeby zmniejszyć ładowność? pojemnościową? osoby wiedzące cokolwiek o transporcie wiedzą że ciężarówki są w większości ładowane objętościowo, szczególnie wożące części samochodowe już kolejny raz nie chce przytaczać przykładu zakładu w Poznaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o objętość tylko o nacisk na daną oś,więc co tego że załadujesz dużo lecz będziesz przeciążany na tą jedną oś.Takiego typu naczepy są do lekkich ładunków które nie przekroczą nacisku na oś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do iraz:

a myślicie że trzyosiowej nie przeciążysz?

Cofnij się 2 strony w tył i przeczytaj temat od początku

 

do Bilonzo,: wielokrotnie wspominałem do czego jest stosowana naczepa na której się wzorowałem. MAN nie jest Panopy tylko podwykonawcy o ile się orientuje, ma logo firmy na dachu, p[oza tym pod zdjecien sprostowałem że chodzi mi o jednoosiową naczepe, więc nie wiem czemu się teraz czepiasz

 

do madon: albo ścianki działowe do VW Cady

 

do Truckerek93:

Wielokrotnie prosiłem poznaniaków o zdjęcie Miduma sollnera jeżdżącego dla panopy, żeby rozwiaż wasze wątpliwości co do istanienia podobnych zestawów

 

Pozdrawiam Jacenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzacek1841 a czepiam się dlatego, że jak coś robisz to pokaż zdjęcie, a nie dajesz fotę Mana, który jeździ pod banderą Panopy (o czym od początku wiedziałem..) z naczepą dwuosiową i mówisz, że taka sama, tylko z jedną osią.. Troszkę konsekwencji. Ale, z resztą, co ja się będę czepiał.. Kolega Paweł (Truckerek) ma rację .

 

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.