Skocz do zawartości

TANK models - nowości/zapowiedzi


skala72

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mogę prosić o inboxy z pojazdów węgierskich z Hunora? Najbardziej mi zależy na Zrinyi oraz na Csabie. Widziałem gdzieś gotowego Zrinyi i efekt nie był powalający, więc chciałbym się upewnić czy to nieumiejętność tamtego modelarza, czy to jakość modelu. A że ceny do niskich nie należą, to nie chcę się wkopać w coś modelopodobnego...

 

Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie prośby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 140
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Csaby sa bardzo fajne, piekne nity i cala reszta. Toldi tez,

Też tak uważam, po drugie są ciekawe modele, podobnie jak...

chociaz moj kadlub jest zwichrowany.

Albo za wcześnie wyjęty, albo guma już zdechła, za dużo odlewów.

Ford V8 ktory ja dostalem to padaczka-

pozostala tylko kabina i kola, reszta tak powykrzywana ze poszla na zlom

Forda nie widziałem. Widziałem Turana I, Turana II z blachami oraz Zrinyi II i nie można im nic zarzucić.

Co do krytykantów, to zawsze się znajdą i nie ma co sobie głowy zawracać, oczywiście wykluczając wady w modelu/odlewie. Sorry, ale taka jest prawda. Gdybym nie miał ich w łapie nie pisał bym tak.

Urodzonym/zawodowym krytykantom dziękujemy.

Gdyby nie niszowe produkcje modeli przez małe firmy modelarskie, rynek byłby podobny do małżeństwa z 60 letnim stażem czyli przyzwyczajenie i nuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Panie Adamie, chodzi mi o Csabę. Patrząc na tego inboxa na henkofholland to kadłub samochodu nie wygląda przyjaźnie. Drzwi, które są wgłębne? Klapa górna na wieży, która jest, bo ma być, ale żeby była naprawdę to trzeba ją samemu zrobić? Spód kadłuba wygląda na tym zdjęciu na zwichrowany i nierówny. No ja Cię proszę. Oczywiście, że chwała mniejszym firmom modelarskim, że chcą, próbują i robią niszowe pojazdy, ale niech to robią porządnie. Chyba, że to tylko słabe zdjęcie i wyjątkowo kiepski odlew.

Ale nie - nie może to być sprawa przypadku i wyjątkowo pechowo słabego odlewu, skoro taki problem zasygnalizował też Piotr.

 

Dla sprawiedliwości - Piotr, przecież powinieneś kojarzyć Zrinyi w wykonaniu Pavlika. Model wyszedł niezgorszy, ale to świetny modelarz go robił. A jak opowiadał, co się naklął przy nim?! Ale summa summarum zrobił??? No ZROBIŁ! Da się??? DA SIĘ! Tylko po ch...

 

Sam piszesz, że na 3 modele, które masz, dwa się nie nadają do modelowania. To chyba nie o to chodzi w zabawie zwanej modelarstwem, żeby zęby tracić i nerwy.

Poza tym - jakoś Piotrze Twoje modele są prima sort i nie są zwykłymi kostkami mydła tylko z nazwy na pudełku przypominającymi modele. A też przecież jesteś małym niszowym wytwórcą...

 

I na koniec - na złość sobie pewnie nabędę któryś pojazd z Hunora, po to żeby wzbogacić kolekcję o coś nowego/innego. I pewnie będę sobie pluć w brodę jak już wielokrotnie robiłem siadając do ciężkich modeli.

Zwłaszcza, że teraz siedzę przy Extratechowej Autoblindzie, która jest śliczna. Po co sklejać tylko ładne i dobrze wykonane modele...

 

Panie przedsiębiorco Adamie - nerwy na postronku sugeruję trzymać. Obrażanie innych nie przystoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że teraz siedzę przy Extratechowej Autoblindzie, która jest śliczna. Po co sklejać tylko ładne i dobrze wykonane modele...

Fakt, jakość rewelacyjna, razem z klientem siedzieliśmy i kopary nam opadły jak oglądaliśmy zawartość modeli ET. Osobiście jestem pod wrażeniem Škody M17. AB41 również jest rewelacyjna. Powiem tak, wszystkie ET są bajeczne, a Beaverette rozwalił mnie, to trzeba zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, wszystkie ET są bajeczne, a Beaverette rozwalił mnie, to trzeba zobaczyć.

 

Beaverette robił nie tak znowu dawno Piotrek i jakoś specjalnego entuzjazmu u niego nie widziałem.

Ale model skończył, a więc da się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, wszystkie ET są bajeczne, a Beaverette rozwalił mnie, to trzeba zobaczyć.

 

Beaverette robił nie tak znowu dawno Piotrek i jakoś specjalnego entuzjazmu u niego nie widziałem.

Ale model skończył, a więc da się

Wszystko się da.

 

Galeria Beaverette

Warsztat Beaverette

Pierdziawka pierwsza klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prop, dzieki za mile slowa.

Nie chcialem uogolniac Hunora na podstawie mojego Forda, akurat rama to maly pikus a prycze zazwyczaj i tak robie nowe (lubie fakture drewna).Co bardzo mile zaskoczylo to sposob wykonania gasienic.

Napewno wole Hunora niz FunKita

Mojim zdaniem na Csabie sie nie rozczarujesz

Pavlika niestety nie skojarzylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Została zaktualizowana lista dostępnych modeli pancerki firmy Revell (na chwilę obecną skala 1/72).

Zapewne ułatwi Wam to zakupy dedykowanych konwersji Modell Trans'a lub verte.

 

t-72-m1.jpg+pt-91a-twardy-.jpg

 

m60a3-with-a9-dozerblade.jpg+magach-6h.jpg+wieza-m60-patton-konw-do-m60a3.jpg

 

pzkpfw-iii-ausf-l.jpg+pziii-ausf-j.jpg+gasienice-zimowe-do-pziii.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości Italeri już dostępne:

 

S.A.S. Recon Vehicle "Pink Panther"

sas-recon-vehicle-pink-panther.jpg

 

Focke-Wulf Fw 190 D-9

focke-wulf-fw-190-d-9.jpg

 

H-21 "Flying Banana"

h-21-flying-banana.jpg

 

AC-130H Spectre

ac-130h-spectre.jpg

 

G.222 "Panda"/C-27A "Chuck"

g222-panda-c-27a-chuck.jpg

 

Nowość !!

BO 105 Police Helicopter - 1/32

bo-105-police-helicopter.jpg

 

Nowość !!

EF-2000 Typhoon - 1/72

ef-2000-typhoon.jpg

 

Oferta figurek Revella w skali 1/72 została uzupełniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta sklepu wzbogaciła się o modele firmy ICM w skali 1/72 (inne skale wkrótce).

W ten oto sposób wypełniona została luka dla firm Armory i Balaton Modell, które produkują konwersje i elementy fototrawione do modeli ICM.

 

krupp-l2h143-kfz-69-german-artillery-tractor-with-pak-36-gun-.jpg krup-l2h1-43-kfz-69-z-armata-37mm-pak.jpg

 

atz-5-4320-fuel-bowser-.jpg zestaw-blaszek-do-ural-4320-czeczenia.jpg

 

btr-152k-soviet-armoured-personnel-carrier-.jpg kola-do-zil-157k-btr-152.jpg

 

ural-4320-army-truck-.jpg ural-43203-ks-2573-autocrane-conv-.jpg

 

Pełne oferty: ICM / Armory / Balaton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta sklepu wzbogaciła się o modele firmy ICM w skali 1/72 (inne skale wkrótce).

W ten oto sposób wypełniona została luka dla firm Armory i Balaton Modell, które produkują konwersje i elementy fototrawione do modeli ICM.

 

krupp-l2h143-kfz-69-german-artillery-tractor-with-pak-36-gun-.jpg krup-l2h1-43-kfz-69-z-armata-37mm-pak.jpg

 

atz-5-4320-fuel-bowser-.jpg zestaw-blaszek-do-ural-4320-czeczenia.jpg

 

btr-152k-soviet-armoured-personnel-carrier-.jpg kola-do-zil-157k-btr-152.jpg

 

ural-4320-army-truck-.jpg ural-43203-ks-2573-autocrane-conv-.jpg

 

Pełne oferty: ICM / Armory / Balaton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości:

 

- SU-100 - Zvezda 1/35 (ilość sztuk limitowana)

su-100-self-prppelled-gun.jpg

 

- T-90 Russian MBT - Zvezda 1/35 (ilość sztuk limitowana)

t-90-russian-mbt-.jpg

 

- Uzupełniona oferta firmy ARMORY o konwersje do samolotów w skali 1/72 oraz 1/48.

 

Kh-41 (3M80) "Moskit" (SS-N-22)

kh-41-3m80-moskit-ssn-22-sunburn-tactical-anti-ship-guided-missile-.jpg

 

Mil Mi-8MTPS "Smalta-M"

mil-mi-8mtps-smalta-m-electronic-warfare.jpg

..................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.