Skocz do zawartości

"Przejęcie" - Prohibicja Część 1


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie, piana wyszła pięknie, a Atlantyk ma naprawdę ładne kolory - zależy co jest na dnie. A tutaj ewidentnie jest trochę piasku.

...stary gramofon, butelki... i inne

 

To te ciemniejsze miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Kopernik była kobietą !

Dobrze że słońce budzi ludzi do życia ;)

 

Dzięki koledzy za chęć podtrzymania na duchu, sam widzę co jest, też mi szkoda...co zrobić ( zrobić jeszcze raz)

 

Ja osobiście do tej pory nie umiem rozgryźć tej materii.

Ja bym obstawiał iż błąd leży po naszej stronie - innym jakoś wychodzi więc zwalać na świat winy nie ma co.

 

Rybki pływają, dorobiłem ich nawet więcej - co z tego jak w sąsiedztwie pierdyliardów bąbli .

Widać praktycznie zero - celowo doprowadzałem do zmętnienia.

Na dobra sprawę wyjdzie ucięcie tuż pod poziomem fal, a resztą co zostanie trzepnięcie o ziemię(we własną stopę także, żeby kara była)

 

Łódka to balsoróbka, pomazana olejnymi.

Dorobiłem z "śmieciowiska" dulki, w jedną wetknąłem wiosło, jakieś "ucho" coby ją do pomostu uwiązać...no i jest.

Chwilowo pracy odpuszczam, ale tylko chwilowo.

 

p.s. pomimo tych nie doróbek w Mason dostała Arami...wygrał pomysł, na pewno nie ta woda...:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście do tej pory nie umiem rozgryźć tej materii.

Ja bym obstawiał iż błąd leży po naszej stronie - innym jakoś wychodzi więc zwalać na świat winy nie ma co.

 

Dokładnie tak, trzeba próbować, próbować i jeszcze raz próbować, aż nam też wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomimo tych nie doróbek w Mason dostała Arami...wygrał pomysł, na pewno nie ta woda...:|

RJ, walnąłbyś jakąś relację z krainy salami i tokaju, a nie tak nieśmiało nadmieniasz o nagrodzie I czymże jest Arami? Medal ze złota? Nagroda za najlepszą rybę? Dwumetrowej wysokości puchar?

Sorry za OT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. pomimo tych nie doróbek w Mason dostała Arami...wygrał pomysł, na pewno nie ta woda.

gratulacje, obejrzałem sobie na żywo, zacna praca i choć zamierzenia miałeś inne to jak dla mnie jest super, morze wygląda na wzburzone (mętne), taki mroczny klimacik karmienia rybek w niepogodę

 

myślę, że w kwestii wody do myślenia dała wystawiana winietka z zatopionym Shermanem, tamta woda mnie urzekła, miałeś może kontakt z autorem, podpytałeś o wodę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Jędrek prace oglądałem także na żywo.

Po prostu czadzik, z jednym małym ale.

Nie wiem jak dobrze się przyglądałeś, ale autor także nie ustrzegł się bąbli(po mojej wpadce od razu zwracałem na to uwagę).

Zauważ (są gdzieś w sieci zdjęcia) że na dnie tej scenkl nie leży nic a u mnie była masa tego i owego(czyli powierzchnie na których problem powstawał)

Co prawda są w małej ilości, jednak gdyby była to scenka z wodą stojącą autor miałby ten sam problem co ja.

Mnie zostało spróbować z inną żywicą, chyba włączając komorę próżniową do odlewów. Jak wspomniałem odpocznę nieco od tematu i będę próbował do skutku.

W mojej pracy... na wystawie akryl był jeszcze mętny - ale wyjścia już nie było,postawiłem jak było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracę obcykałem z każdej strony, bardzo mi się podobała

przyjąłem, że to trochę takich naturalnych bąbli w wodzie i jak dla mnie dodawały jej uroku nawet jeśli efekt nie był zamierzony

 

Twoją pracę jak pisałem odbieram w tej chwili jako wzburzone morze z mętną wodą, jak dla mnie gdyby nie zaokręglone brzegi wody (jedynie one psują mi odbór) to mogłoby już tak zostać bo jest super! zarówno w pomyśle jak i wykonaniu, nagroda zasłużona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.