Skocz do zawartości

"Przejęcie" - Prohibicja Część 1


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki.

Lord, nie wiem.

Walał się spory czas po szufladzie, w końcu do czegoś się przydał.

 

Dna meczenie dalej.

Wrzuciłem do scenki kolejny pojazd cywilny.

Z uwagi na gabaryty relacji nie prowadziłem, właściwie to pół pojazdu.

Dodałem muszelki i trochę porostów wodnych:

DSCF8747.jpg

DSCF8748.jpg

DSCF8749.jpg

DSCF8750.jpg

DSCF8752.jpg

Jak widać piach zjaśniał - wczoraj robiłem zdjęcia jak jeszcze był wilgotny, teraz jest ok.

 

Pozostaje kwestia wody.

Robić akwarium, czy nie.

Nie mam kompletnie pojęcia n/t żywic, której użyć by była klarowna, by po wyschnięciu nie straciła mocno z objętości (jak np woda Vallejo)

Czy aby nie wejdzie mi w reakcję z farbami(akryl, olejna), czy drewno jej nie zabarwi...itd.

Jeśli ktoś ma pewność odnośnie tej materii prosiłbym o pomoc.

 

Druga kwestia.

To nie jest staw czy jezioro - walne błysk, mętną breję i mam wodę.

Wypadałoby zrobić fale..ale wtedy zniknie klarowność lustra wody.

Wiem, woda czasami bywa spokojna..ale ginie dosłowność i należy się tłumaczyć dlaczego jest płasko.

Jak widać - kiedy myślę że jestem na prostej problemiki zaczynają się piętrzyć ;o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, dzięki za zaspokojenie ciekawości

 

Rafale, wywal muszlę- łamie skalę, mięczak musiałby być dzieckiem Cthulhu , żeby stworzyć skorupkę niemal jak pal pomostu grubą. Co do wody-może tylko lekkie pofalowanie ? W końcu lepiej, coby było twe trudy z dnem było widać...wtedy byś się nie urobił za bardzo... trza by chyba marwawa albo ewpigę zapytać ;)

Nie wiem zresztą, czemu

To nie jest staw czy jezioro

Przeca przez jeziora tyż szmugiel szedł- robiłem kiedyś film, w którym pojawiał się wątek dotyczący bootleggerów przerzucających towar z Thunder Bay do Milwaukee, a Szikagowo nad tym samym przecież jeziorem leży..to chyba by sprawę ułatwiło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas odpływu to ona, ta woda raczej spokojna nie będzie. Pozostały jeszcze podpory do zrobienia, nie mogą być tak czyste, do linii wody powinny być zarośnięte i to mocno.

 

Ciekawe info, skąd wiesz jak wygląda woda w czasie przypływu i odpływu??

 

Bywam często na pobliskiej plaży, zarówno w czasie przy jak i od - pływu. I uwierz mi są dni gdy nie ma wiatru a woda jest spokojna, w obu przypadkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz niezłe tempo. jak postępy w budowie modelu Forda? Super scena, aż szukam wzrokiem łodzi przemytników kiwającej się przy pomoście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu a czy pale będące w wodzie nie powinny być całe ciemne, a od linii wody w dół pokryte glonami? No bo przecież drewno chłonie wodę i raczej nie ma tak że belka będąca w wodzie jest do połowy sucha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

copycat pewnie miał na myśli że woda się pieni. Co do Moses to ma rację bele poniżej lini wody powinny być bardziej ciemne. Cóż twój projekt i zrobisz jak chcesz, ale bardzo mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

Wojtek, dolepiłem piach na wikol i pomalowałem

 

Gościu a czy pale będące w wodzie nie powinny być całe ciemne

Nie:

http://junoszyno.pl/galeriafoto/atrakcje/miasta/atrakcje_sopot_1.jpg

poniżej lini wody powinny być bardziej ciemne

A są pomalowane jednakowo?

Pół bali jest przecież ciemne(albo ja nie widzę za dobrze)

 

cius

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz - w morskiej wodzie, na brzegu oprócz jakiś porostów nie ma innych roślin. A jeśli są, nie są zielone tylko brązowa algi. Tak jest na wybrzeżu Atlantyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.

 

 

W tej odsłonie sprawa się wyjaśnia.

Mocno sugerowaliście bym miał spławik, niestety nie bardzo chce mieć trupa na podstawce.

Postawiłem na domysł oglądających...co też z nim się stanie.

Historyjka i wytłumaczenie tytułu.

Transport alkoholu na ten czas zabronionego prawem, przejęcie przez ekipę konkurencyjną i wyciąganie informacji - skąd, od kogo i dla kogo/ po ile .

W rolach głównych nie gangsterzy z ówczesnych gazet, w pięknych garniturach, a pospolici gangsterzy i podrzędne cyngle.

Zatem:

DSCF8775.jpg

 

DSCF8777.jpg

DSCF8778.jpg

DSCF8780.jpg

DSCF8781.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowałem blachy do procesu podniszczenia.

DSCF8785.jpg

DSCF8786.jpg

DSCF8788.jpg

Zrezygnowałem z glossów na rzecz matu.

Powód prosty, lepiej przyjmuje oleje a tych użyję sporo.

Dałem delikatne cieniowanie, zobaczymy co to mi dalej z tego wyjdzie

 

cius.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.