Skocz do zawartości

"Przejęcie" - Prohibicja Część 1


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki koledzy.

Figurki - będąc szczerym są średniego poziomu, jeszcze sporo wody upłynie zanim mnie one będą w pełni cieszyły.

Jestem na etapie prób i błędów(z akcentem na 2 )

Stosuję klasyczną technikę, na portalu figurki.org jest wszytko - zostaje tylko trenować.

Ja maluję na 2 sposoby.

Maluję na bardzo ciemny i kładę coraz jaśniejszy kolor.

Kładę kolor bazowy, w zagłębieniach kładę ciemniej a na szczytach danej powierzchni jaśniej.

Tu olejnych użyłem tylko przy szarościach i czerni, resztę malowałem samymi akrylami.

 

Ramka po modelu, alu po kwiatkach i wstępny zarys ryb:

DSCF8809.jpg

Czy ma ktoś wiedzę czym bezpiecznie można barwić żywicę poliuretanową ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ożeszszsz Tyyyyyyy...

Mam nadzieję, że z tą wodą dobrze się skończy. Chyba lepiej by wyglądały kolory ciemne, chyba...

 

A rybki pływają???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z żywicą to zawsze jakieś jaja są. Ja osobiście do tej pory nie umiem rozgryźć tej materii.

 

Fantastico!!! - szkoda jedynie ze tych wszystkich pirdół nie widać co to są na dnie

Zgadzam się :(

 

Nawet kolor taki....atlantycki

Atlantycki i może troszeczkę za niebieski, Całość na dzień dzisiejszy w moich przynajmniej oczach ma charakter, nie wiem jak to nazwać... komiksowy? Bajkowy? Do tego jeszcze ten ludek we fioletowym garniturze podkreśla ten kolorowy klimat Pewnie to tez wina tego jeszcze schnącego "mleka" we wgłębieniach.

 

Podzielam zdanie Grzegorza. Może jakby woda na powierzchni miałaby taki sam kolor jak boczne krawędzie tej kilkucentymetrowej warstwy żywicy to było by bardziej realistycznie?

 

Co do samego materiału to ciekawy jestem jak by wyszła woda używając sylikonu.

 

Czekam z niecierpliwością na kolejne fotki bo jestem ciekawy efektu końcowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet kolor taki....atlantycki

Atlantycki i może troszeczkę za niebieski, Całość na dzień dzisiejszy w moich przynajmniej oczach ma charakter, nie wiem jak to nazwać... komiksowy? Bajkowy? Do tego jeszcze ten ludek we fioletowym garniturze podkreśla ten kolorowy klimat Pewnie to tez wina tego jeszcze schnącego "mleka" we wgłębieniach.

 

Podzielam zdanie Grzegorza. Może jakby woda na powierzchni miałaby taki sam kolor jak boczne krawędzie tej kilkucentymetrowej warstwy żywicy to było by bardziej realistycznie?

 

Co do samego materiału to ciekawy jestem jak by wyszła woda używając sylikonu.

 

Czekam z niecierpliwością na kolejne fotki bo jestem ciekawy efektu końcowego

 

Nie, piana wyszła pięknie, a Atlantyk ma naprawdę ładne kolory - zależy co jest na dnie. A tutaj ewidentnie jest trochę piasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialny pomysł i genialne wykonanie...Poooowala...

Wciąż tylko odrapane mury...Stada Panter...Tony Tygrysów...

 

Az mi się kilka świetnych a zapomnianych filmów przypomniało..)

 

I mało kto wie,że tak jak Lew Trocki twórca NKWD, dzisiejszego KGB był Polakiem tak największym wrogiem (poza Urzędem Skarbowym) Al'a Capone też był Polak tylko za Chiny ludowe nie pamiętam jak się zwał...))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.