Skocz do zawartości

Mustang '67


Wierzbol

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcia takie bardziej maskujące niż coś pokazujące. Pod światło

Tym aparatem możesz dużo lepsze fotki zrobić.

Dość czysto i całkiem przyzwoicie ale pomarańcza na lakierze widać.

 

Maskę gdzieś wcięło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale jednak te felgi ciut za duże. Jak tu mówić o skręcaniu albo o działaniu amortyzatorów. A co ważniejsze - na tych felgach mimo że bardzo dobry, fajny model wygląda zabawkowo. Ja bym zmienił felgi na mniejsze

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła i skórka rzeczywiście coś tam odbierają z wyglądu, ale wg mnie model prezentuje się bardzo dobrze. Bardzo ładnie wygląda przód tzn. siatka, silnik, obwódka wokół grilla. Dorwij jakieś inne felgi, strzel polerkę i będzie świetnie.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te same zastrzeżenia co koledzy, lakier wygląda mimo wszystko całkiem porządnie, ładnie się świeci, ale felgi to porażka, wiem że amerykanie jeszcze większe wstawiają, ale okropnie to wygląda, psują tylko model i wygląda on komicznie.

Ale na duży plus detale, naprawdę świetne wykończenie.

Powiedz z czego zrobiłeś ten filtr siateczka wygląda super.

Myślę że możesz być naprawdę zadowolony z modelu, no i czekam na kolejne produkcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie zgodzę się z Kolegami.Autko wygląda z tymi felami jak KOCUR!Widac taką delikatną nutę tuningu,wisienka na torcie a nie spojlery i ociekający chrom.Pewnie będą głosy za i przeciw ale skoro taki był pomysł na to auto nie widzę sensu zmiany kół na mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc sprawiedliwym, trzeba powiedzieć, ze za wielką wodą od dłuższego już czasu panuje moda na takie "modern classics", ocena i własne odczucia estetyczne oglądającyh to inna kwestia. Ja również jestem z tych twardogłowych, co to klasyki, nawet po tuningu, lubią w stylu z epoki, no ale własne upodobania motoryzacyjne nie są dla mnie powodem, żeby nie docenić urody modelu. Fajnie zrobiony model Mustanga (Camaro z resztą też), nawet pomimo, że szybki i wściekły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest skórka pomarańczowa, są drobne niedoskonałości, są wymienione już kontrowersyjne felgi, ale i tak mi sie podoba...bo to Mustang rocznik 1967

 

Apeluje o lepsze zdjęcia, bo te odbierają mu prawie cały urok!

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

pozostawię temat kół w spokoju...

 

Powiedz z czego zrobiłeś ten filtr siateczka wygląda super.

Siatka użyta do grila jest tą samą co na filtrze, chyba to jest ta:

http://www.mojehobby.pl/aber-s05-siatki-i-plyty-z-otworami-o-roznych-rozstawach-o-wymiarach-80x45-mm-p-18-743982.html

 

To co następne? ;)

Na warsztacie mam:

 

'68 Chevy El Camino - AMT

'71 Plymouth HEMI Cuda - Revell/Monogram

 

Powstrzymuje mnie zamówienie ze stanów na blaszki fototrawione do tych modeli, gdyż powiedziałem sobie że bez blaszek nie dokończę Barracudy, a El Camino czeka na koła, bez nich nie mogę skończyć podwozia.

 

Co do zdjęć, to mam nadzieję że je poprawię w najbliższy weekend.

 

Pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie moimi wypocinami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacne maszyny nam szykujesz

 

Jakikolwiek samochochód by to nie był, powinieneś poświęcić trochę więcej czasu na solidną polerkę.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

El Camino czeka na koła, bez nich nie mogę skończyć podwozia.

 

Tylko wiesz, jakie mają być teraz te koła?

 

Pozdrawiam

 

Pewnie część z was nie będzie zachwycona ale do El Camino na przód pójdą 19' a na tył 23'

http://pegasushobbies.net/catalog/popup_image.php?pID=289&image=0

http://pegasushobbies.net/catalog/popup_image.php?pID=190&image=0

 

a efekt może być ciekawa, jak np. tutaj:

http://public.fotki.com/MarcNellis/amt_1969_chevelle_ss/dsc00073.html

 

 

Jakikolwiek samochochód by to nie był, powinieneś poświęcić trochę więcej czasu na solidną polerkę.

 

Niestety nie posiadam areografu więc wszystko robię sprejami Tamiyi i nie jest to takie proste, gdyż na tych dwóch już spędziłem kilka ładnych godzin. Wydaje mi się że błędem który popełniałem, było to, że za daleko był sprej i nadążał lekko wyschnąć zanim doleciał do kasty, ale to się okaże jak będę robił następny

 

PS. Tylni pas mustanga miał być matowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie posiadam areografu więc wszystko robię sprejami Tamiyi i nie jest to takie proste, gdyż na tych dwóch już spędziłem kilka ładnych godzin. Wydaje mi się że błędem który popełniałem, było to, że za daleko był sprej i nadążał lekko wyschnąć zanim doleciał do kasty, ale to się okaże jak będę robił następny

 

Tu nie chodzi o to, że malujesz Spray'em czy aerografem. Ludzie malują cywile na oba sposoby i skórka pomarańczowa dopada wszystkich. Od radzenia sobie z nią są narzędzia i chemia polerska.

 

O polerowaniu pisałem już niejednokrotnie ja i inni koledzy na forum. Przejrzyj dział poradnikowy i wątki warsztatowe kolegów. Polerka jest żmudna ale daje wspaniałe efekty.

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te felgi i blaszki to z kąd będziesz zamawiał?

 

Planuję zamówić z tej strony, bo mają wszystko czego mi trzeba:

http://www.stradasportsstore.com/Model-Cars.html

Jeszcze z tej strony nie zamawiałem, więc nie mogę jej polecić

 

O polerowaniu pisałem już niejednokrotnie ja i inni koledzy na forum. Przejrzyj dział poradnikowy i wątki warsztatowe kolegów. Polerka jest żmudna ale daje wspaniałe efekty.

 

No to już się biorę za przyswajanie nowej wiedzy, może coś jeszcze się dowiem, co choć trochę ułatwi

Niestety chyba sam w to nie wierzę, ale postaram się by te zarzuty się nie powtórzyły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.