Skocz do zawartości

Zdjęcia z okrętami, lotniskowcami oraz łodziami podwodnymi


Samik

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś stworzyłem nowy dział na swojej stronie z fotkami okrętów, lotniskowców oraz łodzi podwodnych używanych przez USA.

 

http://www.moje-hobby.4nt.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=162&Itemid=31

 

Mam nadzieję, że się przydadzą modelarzom od "statków".

 

Pozdrawiam i zapraszam

Samik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Samik,

 

co prawda, na stronie nie znalazłem informacji, że zdjęcia dotyczą jedynie marynarki USA ale "okładka" okrętów podwodnych oraz zdjęcie 06 i 07 w tym dziale to jeśli się nie mylę klasa Kilo marynarki ZSRR/Rosji.

To tylko chochlik w poście powyżej, czy będzie można znaleźć tam "obie strony"?

 

A fotek nigdy za mało!! :-)

 

Pozdrawiam,

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek ( np. nr 2, 4 ) przedstawia oktręty innych marynarek niż US Navy...

Za to fajne są ujęcia krążowników typu Ticonderoga. Przydadzą się bo niedawno dotarł do mnie takowy z Dragona a teraz czekam na blaszki z Anglii firmy WEM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Samik,

 

co prawda, na stronie nie znalazłem informacji, że zdjęcia dotyczą jedynie marynarki USA ale "okładka" okrętów podwodnych oraz zdjęcie 06 i 07 w tym dziale to jeśli się nie mylę klasa Kilo marynarki ZSRR/Rosji.

To tylko chochlik w poście powyżej, czy będzie można znaleźć tam "obie strony"?

 

A fotek nigdy za mało!! :-)

 

Pozdrawiam,

k.

 

Tu tak napisałem, bo do końca na okrętach podwodnych się nie znam. Zdjęcia pochodzą z departamentu obrony USA, więc odruchowo tak tu wpisałem. Z czasem postaram się wrzucić więcej fotek, ale muszę znaleźć czas. Zdjęć marynarki do posegregowania mam tylko 12 946 plików, więc trochę mam roboty. A wpierw jeszcze będę segregował pancerkę i jeszcze mam w kolejce kolejną porcję lotnictwa.

 

Fajne zdjęcia, tylko, że są na nich okręty podwodne, a nie łodzie.

 

Zaraz poprawię.

 

 

Kilka fotek ( np. nr 2, 4 ) przedstawia oktręty innych marynarek niż US Navy...

Za to fajne są ujęcia krążowników typu Ticonderoga. Przydadzą się bo niedawno dotarł do mnie takowy z Dragona a teraz czekam na blaszki z Anglii firmy WEM.

 

Jak powyżej.

 

Pozdrawiam

Samik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna strona

brakuje mi tylko podpisów pod zdjęciami

 

Jędrek

 

Z tymi podpisami to niestety gorzej. Technicznie jest to trudne (edytor bazujący na joomla) a z wiedzą jeszcze gorzej. Nie na wszystkim aż tak się znam. A niestety stronę robię całkowicie sam. Pancerkę już starałem się posegregować, ale z marynarką to już nie tak łatwo. Nawet nie odróżniłem amerykańskich okrętów podwodnych od rosyjskich. :(

 

Pozdrawiam

Samik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancerkę już starałem się posegregować, ale z marynarką to już nie tak łatwo. Nawet nie odróżniłem amerykańskich okrętów podwodnych od rosyjskich. :(

Moim zdaniem to bedzie tak:

 

Nr 1 - 688I - (ktory ?)

Nr 2 - USS Seawolf (SSN-21)

Nr 3 - 688 - (ktory ?)

Nr 4 - 688 - (ktory ?)

Nr 5 - 688 - (ktory ?)

Nr 6 - Kilo - (ktory ?)

Nr 7 - Kilo - (ktory ?)

Nr 8 - Ohio - (ktory ?)

Nr 9 - ktorys koreanski Chang Bogo (Type 209/1200) + 688I + Orion

Nr 10 - 688I - (ktory ?) EDIT: USS Greeneville (SSN-772)

Nr 11 - 688I - (ktory ?) EDIT: USS Greeneville (SSN-772)

Nr 12 - 688I - (ktory ?) EDIT: USS Greeneville (SSN-772)

Nr 13 - 688I - (ktory ?)

Nr 14 - 688 - (ktory ?)

Nr 15 - 688I - (ktory ?)

Nr 16 - USS Jimmy Carter (SSN-23)

Nr 17 - 688 - (ktory ?)

Nr 18 - USS Texas (SSN-775)

 

Pozdr.

Pawel

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samik, wrzucaj woniej, ale staraj się opisać, co pokazujesz, jak nie wiesz, to pytaj.

Opisanie co jest czym, przyda się, nie tylko oglądającym Twoją stronę, ale i Tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samik, wrzucaj woniej, ale staraj się opisać, co pokazujesz, jak nie wiesz, to pytaj.

Opisanie co jest czym, przyda się, nie tylko oglądającym Twoją stronę, ale i Tobie.

 

Rozumiem Ciebie jednak problemy sprawia edytor zainstalowany w portalu joomla. Mam z nim ciągłe problemy. Dlatego na początek mogę jedynie segregować na konkretne grupy/klasy, bo z podpisami pod zdjęciami będzie problem. Jedynie udało mi się porobić szablon z numerkami.

 

Chyba, że zrobię to na wzór legendy i wstawię nad fotkami. Jednak nie wiem czy nie rozciągnie to zbytnio strony.

 

W takim razie proszę osoby znające się na okrętach o pomoc w odszyfrowaniu jednostek widocznych na zdjęciach.

 

Pozdrawiam

Samik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.