Skocz do zawartości

Moje znane i nieznane


okonek

Rekomendowane odpowiedzi

okonek próbowałeś zapuszczania elementów podwozia czarnym akrylem?? Super wychodzi szczególnie na elementach podwozia. Robiłem tak w F16 ale jeszcze nie miałem czasu skończyć. I przestań ustawiać modele na tle zieleni bo nie wiem czy to model czy kit wciskasz i orginał pokazujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie cyganie. Malowanie fabryczne po paru latach eksploatacji (okolo 1995) Teraz Monogramowska 117-ka w ostatnim wydaniu Revella. Model pudelkowy z poprowiona kabina we wlasnym zakresie. Mam jeszcze model z Academy wykonany gdzies w 65% ale czy go kiedys skoncze

 

3nz05dvxr7ub0oh5.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze model z Academy wykonany gdzies w 65% ale czy go kiedys skoncze

 

Tez go do niedawna mialem... Ale sie zamienilem... na Tamiye Juz nie moge sie doczekac, kiedy go zaczne robic . Najpierw chyba jednak skoncze to, co mam juz rozbabrane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przestanę pisać okonek w Twoich tematach, bo ileż można się powtarzać, że to fajne, a tamto zarombiaste, a jeszcze inne cudne Weź zamieść odrazu wszystkie fotki jakch masz modeli , to podsumuję je hurtem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khehe... No mam tego mojego nieszczesnego Raptora, co go juz ponad rok nie moge zrobic no i jakies pol roku temu podjalem sie karkolomnego zadania. Stal sobie na polce moj "wielki powrot do modelarstwa", czyli Comanche. Stal sobie, stal, dopoki w pewnym momencie nie zapragnal polatac. No i polecial... Z polki na podloge. Nie trudno sie domyslec, ze nieco sie "porozklejal", bo twardo przyziemil. Wiec pomyslalem sobie, ze go kiedys poskladam. Ale jak juz sie za niego zabralem, to stwierdzilem, ze go poprawie, bo moj "wielki powrot" nie byl zbyt udany i nawet jak byl w jednym kawalku, to patrzec na niego nie moglem... Skonczylo sie na tym, ze Comanche wyladowal w krecie. Khehe, mialo byc szybkie odpoczynkowe poprawianie, a bawie sie z nim ponad pol roku juz... Ale sprawa zbilza sie juz do finiszu. Na dniach bede nakladal kalki, potem koncowe lakierowanie i poskladanie wszystkich klamotow do kupy. Zdjec celowo nie daje, bo miala byc niespodziewanka, ale wlasnie sie wygadalem . Jak juz stanie na kolach, to go pokaze. Moze w przyszlym tygodniu sie uda Kurde, czemu czowiek ma tak malo czasu na hobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

okonku podziwiam Twoje prace, a szczególnie Mi24 bo tak się składa, że jestem z Inowrocławia i mój staruszke jest technikiem pokładowym na tych maszynach Mam pytanie z jakiej firmy jest ten Mi (trumpek??) i czy dorabiałeś samemu kalki?

Staruszek wybiera sie niedługo na zasłużoną emeryture i chciałbym mu kiedyś sprezentować taki modelik by sobie powspominał żołnierskie lata

Co do kwesti napisów ostrzegawczych w języku rosyjskim - były takie. Nie pytajcie skąd wiem

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Iceman .

Inowroclaw powiadasz Przypomniala mi sie pewna noc w 1988, kiedy to cala przelatalem po Twoim miescie i walilem z PKS-u Ale byla jazda hehe No dobra . Model z Monogramu. Kalki z Intechu, Techmodu oraz orginalne . Troche blach z Part-a oraz pare dodatkow wlasnych . Jesli masz zamiar popelnic model to proponuje MHM. Zaoszczedzisz sobie roboty nad Ispanka i Bieriozka, ktore musialem wykonac od podstaw a dodatkowo otworzysz pojemnik z amunicja. Dodam, ze z kalek dorabialem tylko oczy na filtrach. Co do napisow to masz racje. Tamte malowania byly naprawde swietne . To co robia teraz to tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.

 

Mógłbys dac wiecej fotek tego F-117 i napisac cos wiecej o jego budowie?

 

Niestety nie mam innych w tej chwili. Model sklejal sie wysmienicie. W czasie gdy go robilem to byla jeszcze do wyboru Italerka ( tez zreszta kiedys popelniona ) ale ten model ja dyskwalifikowal juz na starcie. Jeden z niewielu modeli , do ktorych dodawano kiedys blachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

W moich dawnych fotkach robionych jeszcze Zenitem wpadl mi w lapki ten oto Kingfisher. Sentymentalnie dzis na niego patrze. Pierwszy model w 48-ce, pierwszy gdzie dodalem blachy no i pierwszy malowany aerografem. Ach........ to byly czasy

 

d1a26bdc122d5ff6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.