Jump to content

SE-5a 1:32 Wingnut Wings


RH
 Share

Recommended Posts

Parę fotek modeliku prezentowanego wcześniej w dziale warsztatowym.Samolot raczej dobrze znany wszystkim sympatykom I wś i nie tylko .Z związku z tym zrezygnowałem z przepisywania historii i tym podobnych mądrości.Wystarczy

że każdy ciekawy tejże historii zaglądnie do Wikipedi .Ja dodam ze swoje strony że model jest w barwach

(84 Sqn.2nd Lt T.V. Lord october 1917) Figurka pilota ,a dokładnie jest to Billy Bishop stanowi tylko taki ciekawy element wystroju gdyz latal on w Dywizjonie nr.60 (Pilot będzie przy innym już jego samolocie ,który tez mam zamiar skleić,a na razie niech sobie stoi tu:)) W środ zdjęć jest tez parę humorystycznych składanek.Których nie polecam oglądać :(

P8170462.JPG

P8170463.JPG

P8170464.JPG

P8170465.JPG

P8170466.JPG

P8170467.JPG

P8170468.JPG

P8170469.JPG

P8170470.JPG

P8170471.JPG

P8170472.JPG

P8170473.JPG

P8170474.JPG

P8170475.JPG

P8170476.JPG

RH%25252BSE5a.jpg

SEP.jpg

P8170477.JPG

SE%25252Bpilot.jpg

P8170478.JPG

RH%25253DSE5a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jest dobrze, a nawet świetnie- w końcu ppor.Lord mała rzecz , a cieszy

Bardzo podoba mi się malowanie, zwłaszcza przybrudzenia na kokardach. Mam jedno "ale"- z tego co widzę, trójkątne okienka na górze górnego płata i dole dolnego zamalowano wręcz idealnie tym samym odcieniem? Czy to drobny błąd, czy też ten egzemplarz tak miał?

 

ps- figurka Bishopa to również produkt Wingnutów?

Link to comment
Share on other sites

Jest dobrze, a nawet świetnie- w końcu ppor.Lord mała rzecz , a cieszy

Bardzo podoba mi się malowanie, zwłaszcza przybrudzenia na kokardach. Mam jedno "ale"- z tego co widzę, trójkątne okienka na górze górnego płata i dole dolnego zamalowano wręcz idealnie tym samym odcieniem? Czy to drobny błąd, czy też ten egzemplarz tak miał?

 

ps- figurka Bishopa to również produkt Wingnutów?

Metalowe ramki osłaniające pleksiglasowy wizjer pomalowałem na czarno

Co do figurki to została zakupiona w tej wytworni(to nie z WW)

http://www.modelcellar.com

Link to comment
Share on other sites

Co do wizjera...w sumie nieważne, i dzięki za namiar na wytwórcę figurki. Ino link działa dość .... hmmm... problematycznie.

Możliwe że coś tam teraz robią ,bo tez próbowałem i nie wchodziło mi ,ale na pewno to dobry link

Link to comment
Share on other sites

Co do wizjera...w sumie nieważne, i dzięki za namiar na wytwórcę figurki. Ino link działa dość .... hmmm... problematycznie.

Możliwe że coś tam teraz robią ,bo tez próbowałem i nie wchodziło mi ,ale na pewno to dobry link

 

Jeszcze małe sprostowanko ,dotyczące figurki .Figurkę posiadam niestety nie udało mi sie jej dokończyć ,z związku z tym to co na fotkach prezentuję to tylko zdjęcie ze strony firmy która je wytwarza.

To takie małe wyjaśnienie żeby nie wyjść na jakiegoś kombinatora

Link to comment
Share on other sites

Piękny model, pięknego samolotu - gratulacje RH, ile wiosen sobie liczysz, skoro już w Wielkiej Wojnie się udzielałeś? -oczywiście pytanie pozostaw bez odpowiedzi.

Pozdrawiam Jarek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.