Skocz do zawartości

Abbronzato Alieno 1:35 Dragon


Nugget

Rekomendowane odpowiedzi

Dragon, twarz to po prostu coś niesamowicie źle technicznie dobranego, więc, zęby ją urozmaicić, zrobiłem opatrunek na oko temu Niemcowi. Co do dalszych spraw, twarz skonczona, zacząlem cieniować mundur, znaczy na razie bluzę mundurową, spodnie, zrobię mu raczej w jakimś kamo. Chlebak muszę wycieniować, i pomalować rączki. Opatrunek zrobiłem biały, owinięty białym bandażem wokół głowy, spróbowałem zrobić na nim krew, ale dziwnie to wyszło, więc, zrobiłem opatrunek niedawno zmieniony. Pan Niemiec, ze słonecznej Italii, będzie trzymał Mausera. Jest to jedna z moich pierwszych figurek, dopiero zaczynam przygodę z cieniowaniem. Spodnie włożone oczywiście będą w saperki. Przepraszam na niektórych zdjeciach widać, moje niezręczne paluchy, ale musiałem go podnieść, za to widać skalę. Proszę o pomoc, sugestie, rady i oceny, będę za każda wdzięczny.zd027.jpg

 

zd041.jpg

 

zd039.jpg

 

zd033.jpg

 

zd030.jpg

 

zd021-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia wyszły niezbyt dobrze, ale za to z twarzą jest lepiej niż w Twoich ostatnich figurkach,które dane mi było oglądać. Działaj tak dalej to coś fajnego z tego będzie

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy, naniosłem prowizoryczny kamuflaż z ziemi, na hełmie, przykurzyłem figurkę naniosłem kamuflaż, na spodnie, teraz Teraz w miarę widać twarz(straszna rzeźba) i opatrunek który wykonałem, saperki przybrudziłem jeszcze, żołnierz czeka na mausera. Pozdrawiam. Dziękuję za wszystkie komentarze.

zd026.jpg

 

zd027-1.jpg

 

zd025.jpg

 

zd024.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero widać, że twarz wygląda całkiem do rzeczy. Ten opatrunek trzeba by jeszcze poprawić bo wygląda bardzo niechlujnie. Jakby miał kamień w oku. Nie oznacza to oczywiście, że nie robi się ciekawie. Bo robi się naprawdę ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz robic opatrunek przekrwiajacy to pamietaj, ze biala gaza nasiaka czerwona krwia od srodka. Plamienie powinno bialego opatrunku zatem wygladac tak, ze najpierw lekko rozowa plamka, potem w srodku mniejsza troszeczke czerwiensza (ale nadal rozowa) i potem ewentualnie (jak masz mikroskop) jeszcze jedna ciemniejsza centralnie (lub zgodnie z ukladem wymyslonej rany).

 

Nie jestem jednak pewien, czy opatrunek na oko przekrwiajacy jest przekonujący. Opatrunki na oko zaklada sie raczej na skutek uszkodzenia galki ocznej (w warunkach bojowych na skutek trafienia odlamkiem najczesciej, stad bezwzgledny obecnie wymog stosowania gogli balistycznych w polu). Rozcieta nawet na pol galka oczna przesadnie nie krwawi, a opatrunek jest oslonowy i ma za zadanie zminimalizowac zakazenie do czasu dotarcia do szpitala.

 

Oczywiscie zycie pisze tak dziwne scenariusze, ze nie musisz tego co napisalem w zaden sposob traktowac jako wiazace.

 

Pozdrawiam

 

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Przepraszam ależ dawno mnie nie było, już piszę twarz malowana olejami takimi w tubkach dla artystów, standard to twarzy, brąze i żołcie i biel. Co do munduru wszystko akryl, nie stosuje suchego pędzla, nie podoba mi się ta technika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.