Skocz do zawartości

Audi R8 1/24 Unlim 500


TomAUG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Po wielu problemach podczas składania wreszcie udało mi się skończyć R8. Przy budowie znowu inspirowałem się wyścigami w Moskwie. W trakcie prac postanowiłem trochę upiększyć i tak już piękne auto. I tak dodatkowo zrobiłem:

- Centralny wydech

- Spoiler na klapie własnego pomysłu

- Wloty w nadkolach wzorowane z PPI

- Wyloty na masce

- Przyciemnione szyby i szkła tylnych lamp

- Pod maską zestaw Twinturbo Evomotorspotr (na takim zestawie Audi ma od 800 do 1000 koni )

- Lakier to dwuwarstwowa biała perła z palety Infiniti. W słońcu mieni się na piękny błękitny kolor

 

1024679.jpg

 

1024680.jpg

 

1024682.jpg

 

1024683.jpg

 

1024684.jpg

 

1024685.jpg

 

1024686.jpg

 

1024687.jpg

 

1024691.jpg

 

1024695.jpg

 

1024696x.jpg

 

1024698.jpg

 

1024700.jpg

 

1024705.jpg

 

1024708.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to chyba lubisz Rosję? A Audi wygląda suuuper. Linie podziału, lakier, felgi czarne, wszystko składa się na super efekt.Nawet przebaczam krzywy tylny zderzak, czy gorszą linie podziału - ostatnie zdjęcie (ktoś mu w dupsko wjechał, blacharz średnio się spisał). Tylko ten czarny jakiś taki, markerowy, gruby... Tak samo w komorze silnika, jak i deska we wnętrzu.

 

Mógłbyś jeszcze tak bezpośrednio pokazać jego pyszczek i zadek?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Całkiem miłe dla oka Audi

 

Koledzy wymienili już chyba wszystkie niedoskonałości. Ja mogę tylko pochwalić i

 

 

- Lakier to dwuwarstwowa biała perła z palety Infiniti. W słońcu mieni się na piękny błękitny kolor

 

czekać na galerię terenową

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dało by radę lekko zużyć opony? Lepiej by wyglądały. Jeszcze ode mnie pochwała za światła. Tylne są pomysłowe, ciekawe, podoba mi się efekt Przednie też mi się podobają. Nawet ledy, mimo że tylko kalkomania, bardzo ładnie się prezentują.

 

A jak przy budowie? Revell chyba słynie z tego, że kasta nie pasuje do podwozia. A jak było u ciebie?

 

Pozdrawiam, kawał pięknej maszyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mówisz. Przednie szkła są nawiercane. Co do spasowania wszystkich elementów to jest tak średnio. Właśnie podwozie i nadwozie sprawia najwięcej problemów. Po prostu trzeba to naciągać elementy albo docinać podwozie. Ale jest to do zrobienia Dzięki za tak pozytywne komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RapToWny, boczki to kwestia gustu. Ja osobiście jestem za białymi, gdyż R8 wygląda w nich bardziej designersko (jak ta to się pisze). Każdy śpiący na kasie pójdzie do salonu i wykupi wszystkie możliwe opcje (w tym karbonowe boczki). Jasne nadwozie, ciemne felgi - złota zasada. Ja osobiście jestem za tym, żeby nie upstrokacać samochodu

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.