Skocz do zawartości

Instrukcje do modeli - nowa strona


Peter_D

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem

Chciałbym się pochwalić stronką, którą ostatnio zrobiłem.

Oto adres: http://www.galaxykits.com/instructions/

 

Kilka słów o stronie.

Chciałem stworzyć coś od siebie dla wszystkich modelarzy, którzy kiedykolwiek szukali instrukcji w sieci. Sam miałem kiedyś taki problem, by znaleźć instrukcję Leoparda z Revella. Wreszcie ją znalazłem ale ile się naszukałem to już mój ból ;)

Drugą ideą była pomoc modelarzom, którzy planują nabyć jakiś model, a nie wiedzą co jest w środku. Po zobaczeniu instrukcji będzie można nabyć wiedzę bez konieczności nabywania modelu i wydawania kasy na kota w worku.

Tak oto powstała moja własna stronka z instrukcjami

 

Wisi sobie ona od jakiegoś czasu w sieci, ale postawiłem sobie za zadanie wyjść na świat dopiero po tym jak mi się uzbiera min. 100 instrukcji. Tak się więc stało teraz. Wiem, że niby wolno, ale wszystko staram się robić własnymi siłami, czyli skanuję instrukcje do modeli, które mam na stanie bez "kradzieży" tego co jest w sieci. A jeśli jest coś nie mojego, wtedy instrukcje ukazują się po zapytaniu do właścicieli.

 

Tak więc zapraszam do odwiedzania i oczywiście wysyłania swoich pomysłów i spostrzeżeń jak i instrukcji, bo wiadomo, wszystkich modeli na świecie nigdy nie będę miał ;)

 

Dzięki i pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaś tutaj na przykład jest strona, gdzie jest dużo skanów instrukcji i nie tylko... Po co wyważać otwarte drzwi? Choć może akurat Sci-fi tam brak...

 

pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Hej hej, stronka ostatnimi czasy przeszła kilka drobnych modyfikacji.

Ładowanie zdjęć "na żądanie", przyspieszenie działania serwisu, kilka drobnych modyfikacji kodu oraz możliwość dodawania inboxów oraz własnych, gotowych modeli Zachęcam do dodawania fotek, wszystkim się przydadzą.

 

No i już jest 1200 instrukcji w wysokiej rozdzielczości, z czego ja osobiści jestem bardzo dumny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Cześć.

Chciałbym się pochwalić nową funkcjonalnością na mojej stronie z instrukcjami nad która pracowałem przez ostatnie kilka dni.

Jest to opcja tworzenia listy posiadanych modeli, a także tych, które planujemy sobie kupić. Opcja rekomendowana dla tych, którzy mają więcej niż jeden model w szafie ;)

Listę taką można tworzyć na podstawie już wprowadzonych instrukcji lub dodając każdy model ręcznie.

 

W przyszłości wprowadzone modele będą również służyły jako rozszerzenie ogólnej bazy modeli.

Oczywiście zachęcam do używania oraz podsyłania swoich uwag i propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.